Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Borderlands 3 için gelecek ek paketler ve oyun sonu içerikler açıklandı

Bu arada Borderlands 2 VR için çıkış tarihi de açıklandı.

Kendi türünün en önemli serilerinden bir tanesi olarak gösterilen Borderlands serisinin yeni oyunu olan Borderlands 3; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 13 Eylül 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Sizlerin de anlayabileceği gibi çıkışına sayılı gün kala, oyun hakkında yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. Bu son bilgiler sayesinde oyunun oyun sonu içerikleri ve ek paketleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Borderlands 3

Borderlands 3 ile renkli bir kış dönemi bizleri bekleyecek

PAX West 2019 sırasında yapılan bazı açıklamalar sayesinde Borderlands 3 için oyun sonu içeriklerinin neler olduğunu öğrenmiş olduk. Gelen bilgilere göre oyun sonrası ilerlemelerin temel yapısı Borderlands 2 oyunuyla benzerlik gösterecek. Oyunun hikaye modunu bitiren oyuncular ,Vault Hunterlar için geçerli olan istatistik gelişimlerini kaldırabilecekler. Deneyim kazandıkça Guardian Rank XP adı verilen bar doldurulacak ve Guardian Token kilidi açılarak yetenek ağacından kazanımlar aktif edilecek.  

Ayrıca, Borderlands 3 oyununun çıkışından sonra New Game+ da oyuna eklenecek. Oyunun normal hikayesini bitiren oyuncular, kazanımlarını kaybetmeden daha güçlü düşmanlarla mücadele ederek yeniden oyunu bitirmeye çalışabilecekler bu mod sayesinde. Öte yandan oyunun bitiminden itibaren Mayhem modunun aktifleşeceğini oyunun eğlencesinin bir kat daha artacağını sizlerle paylaşalım. Bu arada yapılan açıklamalarda, oyunun çıkışından sonra gelecek içeriklerle ilgili bilgilerin verildiğini söylemeden geçmeyelim.

Açıklamalara göre yeni içerik güncellemeleri 2019 senesinin sonbahar ve kış aylarında gelecek. Bu kapsamda Bloody Harvest ve Maliwan Takedown isimli güncellemeler yayımlanacak. Bloody Harvest adıyla gelecek olan güncelleme, ücretsiz bir içerik güncellemesi olacak, benzersiz etkinlik ödülleri verilecek, cadılar bayramına özel korkutucu aktiviteler yer alacak.   

Maliwan Takedown isimli ücretsiz içerik güncellemesiyle ise oyuna yeni bir harita eklenecek. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte, zorlayıcı düşmanlar ve bölüm sonu canavarları Borderlands 3 oyununa dahil edilmiş olacak. Tüm bunlarla beraber, güçlü eşya ve silahlardan oluşan hediyeler zincirini oyunda görebileceğiz.

Öte yandan bu yapım için yayımlanacak olan ilk ek paketin ücretli olacağını belirtelim. Borderlands 3 oyununun hikayesini genişletecek olan bu ilk ek paketin, sezonluk biletini alanlara bu ek paket ücretsiz olarak sunulacağını söyleyerek sözlerimizi sonlandıralım. Bu arada gelen duyuruya göre Borderlands 2 VR, 2019 Sonbaharında PC için gelecek ve tüm ek paketleri içerecek.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir