Teamfight Tactics, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlar için geliyor

League of Legends temalı bu yapımın mobil platformlara geleceği tarih belli oldu.

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan League of Legends isimli oyunun geliştiricisi olan Riot Games tarafından yeni haberler gelmeye devam ediyor. Önceki içeriklerimizde, bu ekibin Tellstones: King’s Gambit isimli bir masa oyununu geliştirdiklerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Riot Gamas tarafından yapılan Teamfight Tactics oyunuyla ilgili bilgiler için karşınızdayız.

Teamfight Tactics

Teamfight Tactics, çapraz platform desteğiyle gelecek

Riot Games tarafından yapılan duyuruya göre Teamfight Tactics, iOS ve Android işletim sistemi barındıran mobil cihazlar için geliştirilmeye devam ediyor. Haberimize konu olan yapımın PC ve Mac sürümlerinin 26 Haziran 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirdiğini hatırlatalım. Bu çıkışla birlikte, oyunun mobil platformlara geleceği biliniyordu fakat şimdiyse bu yapımın çıkış tarihini ve bazı özellikleri hakkında bilgi sahibi olmuş durumdayız.

Yapılan resmi açıklamalara göre bu Riot Games oyunu, 2020 senesinin Mart ayı içerisinde mobil sürümünün çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun hangi gün çıkışını gerçekleştireceği, bir başka deyişle tam çıkış tarihini henüz bilemiyoruz. Okumakta olduğunuz haberi kaleme aldığımız günle, belirtilen tarih arasında çok büyük bir zaman farklılığının olmamasından ötürü, tam çıkış tarihinin de bir süre sonra açıklanabileceğini söyleyebiliriz.

Bu arada, Teamfight Tactics oyununun mobil sürümleri, çıkışını gerçekleştirdikleri andan itibaren çapraz platform desteğine sahip olacaklar. Daha açık söylemek gerekirse, bu oyunu iOS ve Android işletim sistemi bulunduran mobil cihazlardan deneyimleyenler, PC ve Mac oyuncularıyla aynı oyun içerisinde karşı karşıya gelebilecekler. Konuyla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağımızı belirtip, sözlerimize son verelim.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x