Forza Motorsport markasının resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile Forza Motorsport 7 oyununa gelecek olan Temmuz 2018 güncellemesi detaylandırıldı. Öncelikle söylememiz gerekiyor, bu güncelleme 10 Temmuz 2018 tarihinde oyunun sahiplerine sunulacak. Ayrıca bu güncelleme ile iki yeni araba paketi de oyuna eklenecek. Bu paketlerden bir tanesi Porsche Spotlight Cars ve diğeri ise Top Gear Car Pack. Bu paketlerden Porsche Spotlight Cars olan ücretsiz olacak. Diğer paketi ise ücretli olacak.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 için gelecek ücretsiz paketten bahsedelim

Eğer dilerseniz öncelikle oyuna eklenecek olan ücretsiz araba paketinden bahsedelim. Dediğimiz gibi bu paketin adı Porsche Spotlight Cars olacak. Açıklamalara göre Porsche Spotlight Cars içerisinde 1971 Porsche #23 917/20 ve 2019 Porsche 911 GT3 RS bulunacak. Oyuncular, bu iki araca ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek. Ayrıca 2019 Porsche 911 GT3 RS aracını hemen yukarıdaki görselden de görebiliyorsunuz.

Bu paketin haricinde geliştirici ekip, oyunda araba kazanmanın sistemini değiştirecek. Öncelikle, güncelleme sonrasında artık oyunda özel olan arabaların kilitleri açılacak. Bu kilitli araçlar daha önceden sadece belirli etkinliklerin bitirilmesi ile elde ediliyordu. Şimdi ise oyuncular, belirli şeyleri yapmadan o araçları alabilecek. Bu sayede 100’den fazla aracın kilidi açılacak fakat Forza Edition  ve Unicorn arabaları kilitli kalmaya devam edecek. Ayrıca, artık kutulardan araba kazanmak mümkün olmayacak.

Forza Motorsport 7 oyununun geliştirici ekibi, oyundaki belli noktalarda optimizasyon çalışması da yaptı ve Temmuz 2018 güncellemesi ile bu optimizasyon çalışması oyuna eklenecek. Oyuna eklenecek olan başka bir şey ise ücretli bir araç paketi olacak. Bu paketin adı Top Gear Car Pack olacak ve açıklamalara göre Top Gear Car Pack içerisinde 2017 Ferrari 812 Superfast, 2018 McLaren 720 S, 2017 Vuhl 05RR, 2018 Exomotive Exocet Sport V8 XP-5, 2018 KTM X-Bow GT4, 1964 Porsche 904 Carrera GTS ve 1958 Alfa Romeo Giulietta bulunacak. Oyuncular, eğer Car Pass sahibi ise bu paketi ücretsiz olarak alabilecek. Diğer oyuncuların bu pakete ödeme yapması gerekecek.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster