Windows 10 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Forza Motorsport 7, 17 Mayıs 2018 tarihinde önemli bir habere ev sahipliği yapacak. Nereden mi biliyoruz? Çünkü oyunun geliştirici ekibi, bu konudaki bir açıklamayı Twitter üzerinden yaptı. Bu açıklamaya göre bahsetmiş olduğumuz önemli duyuru, Inside Xbox programının üçüncü bölümünde yayımlanacak. Bu bölüm de 17 Mayıs 2018 tarihinde oyunculara sunulacak.

Forza Motorsport 7

Oyuncular, bu duyuru hakkında tabii ki bazı fikirlere sahip. İnternet üzerindeki yorumlara bakacak olursak, bu duyuru muhtemelen Forza Motorsport 7 oyununun Xbox Game Pass sistemine eklenmesi ile alakalı olacak. Bir başka ihtimal ise bu duyurunun ardında oyun için büyük bir genişletme paketinin bulunuyor olması. Bahsetmiş olduğumuz bu yarış simülasyonu oyunu için henüz herhangi bir genişletme paketi çıkmadı. Bu yüzden, 17 Mayıs 2018 tarihinde bir genişletme paketi duyurusu alırsak, hiç şaşırmayız efendim.

Forza Motorsport 7 için gelecek genişletme paketi ne olabilir?

Yine aynı şekilde internet ortamındaki yorumlara bakacak olursak, eğer ortada bir genişletme paketi varsa, bu paket muhtemelen IndyCar ile alakalı olabilir. Çünkü birkaç gündür, belki haftadır ortada IndyCar etkinlikleri geçiyor ve şimdi oyuna da IndyCar temalı bir genişletme paketi geliyor olabilir. Peki, bu konuda sizlerin bir tahmini nedir? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Etiketler: