Geçtiğimiz haftalarda demo sürümü yayımlanan Detroit: Become Human için bugün resmi olmayan bir YouTube kanalından 15 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Yayımlanmış olan bu 15 dakikalık oynanış videosunda, oyunda bulunan 3 karakterin de bulunduğu bölümlere kısa kısa göz atıyoruz. Ayrıca bu videoda, oyunun senaryosu hakkında önemli bir bilgi de bulunmuyor. Yine de oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istemiyorsanız, videoyu izlememenizi öneriyoruz.

Detroit: Become Human

Yayımlanan videoda öncelikle Kara ve küçük bir kız görünüyor. Belli ki ikisi, evden kaçmış ve bir şeyden saklanmaya çalışıyorlar. Sonucunda ise kalacak bir yere ihtiyaçları var. Görülen o ki, oyun bizlere bu sahnede birçok farklı seçenek bulunuyor. Seçeneklerin bazıları güvenli, bazıları değil; bazıları kolay ulaşılabilir, bazıları değil; bazıları konforlu ve bazıları da değil.

Videonun devamında ise karşımıza Connor çıkıyor. Bu bölümde de Connor, kendini patlatma riski bulunan bir androidi sorgulamaya çalışıyor. Aslında Detroit: Become Human için yayımlanan demodaki bölüm ile benzer bir bölüm var karşımızda. Demoda, rehineci androidi sakinleştirmeye çalışıyorduk. Burada da sorguya çektiğimiz androidin stresini yükseltmeden, ağzından laf almaya çalışıyoruz.

Bir diğer bölümde ise karşımıza Marcos çıkıyor. Marcos, sanatçı olan bir insanın bakıcılığını yapıyor ve aynı zamanda da şehirdeki ırkçılık ile savaşıyor. Marcos ayrıca bir bölümde oldukça kalabalık sayılabilecek bir meydana giriyor ve bizlere bir görsel şölen yaratıyor. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz tüm bu görüntülere, hemen aşağıdaki videodan sizler de göz atabilirsiniz efendim.

15 dakikalık Detroit: Become Human videosu

https://www.youtube.com/watch?v=LstIp9NJklc