Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

E3 2019 öncesinde, tüm Ubisoft stüdyolarının hangi oyunlar üzerinde çalıştığı sızdırıldı

Yalnız bu söylentilerin pek güvenilir olmadığını belirtmek gerekiyor.

Ubisoft, on binlerce çalışana sahip olan bir şirket. Ortada bu kadar büyük bir kalabalık varken de şirket tarafından geliştirilen video oyunlarının sürekli sızdırılıyor olması bizce oldukça doğal. Sonuçta, on binlerce insanı nasıl kontrol edebilirsiniz ki? Bugün de ortaya oldukça büyük bir söylenti çıktı. 4chan üzerinde bir kişi, şu an bu şirketin tüm stüdyolarının üzerinde çalıştığı oyunları bildiğini iddia etti.

Ubisoft

Ubisoft, oyuncuların istemeyeceği kadar oyun geliştiriyor

4chan, bize soracak olursanız pek güvenilir bir kaynak değil ama birçok Ubisoft çalışanının da bu sitede hesaplarının olduğu biliniyor. Bu sebepten ötürü de söylentiyi sizlere sunmak istedik. Tüm bu söylentilere inanmak ve inanmamak da tamamen sizlerin elinde ama bize soracak olursanız, bu söylentilere tamamen inanmanızı önermiyoruz efendim.

Sızdırılan veya söylenen bilgilere göre Ubisoft şirketinin Paris stüdyosu şu an Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint üzerinde çalışıyor. Şanghay ve Singapur stüdyoları ise birlikte Skull & Bones oyununu geliştiriyor. Bu sırada, şirketin en büyük stüdyolarından olan Toronto, Far Cry 6 üzerinde çalışırken; Berlin stüdyosu da Far Cry 5 için bir yan oyun geliştiriyor. İngiltere temelli olan Reflections ve Leamington stüdyoları ise bu noktaya kadar saydığımız oyunlar için yeni fizik sistemleri geliştiriyor.

Ubisoft markasının 6 farklı takımdan oluşan en büyük stüdyosu Montreal, Assassins Creed Kingdom üzerinde çalışırken de Bükreş stüdyosu Assassins Creed Kingdom ve Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunlarına yardımcı oluyor. Şu sıralar The Crew 2 oyununa destek vermeye çalışan Ivory Tower ise söylentilere göre kapatılmanın eşiğinde ve bu dertlerle uğraşıyor.

Sırbistan temelli Ubisoft Belgrad stüdyosu; The Crew 2, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ve Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için ek paketler geliştiriyor. Bu sırada Montpellier stüdyosu tahmin edebileceğiniz gibi Beyond Good and Evil 2 ile ilgileniyor. Annecy ve Massive stüdyoları Tom Clancy’s The Division 2 üzerinde görev alırken; Milan stüdyosu Rabbids Kingdom 2 oyununu, Barcelona da bir sanal gerçekçilik oyunu yapıyor.

Söylentilerin final notlarına göre bahsi geçen şirketin Sofia stüdyosu Assassins Creed Kingdom oyununa destek veriyor; Kiev stüdyosu hem Trials serisi üzerinde çalışıyor, hem Assassins Creed Kingdom oyununa destek veriyor; son olarak Odesa stüdyosu da Kiev ekibine destek veriyor. Bu şekilde de onlarca farklı video oyunu, şu an dev şirket tarafından geliştiriliyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir