Bir zamanlar yayımlanan görselleri ile olay olan, Far Cry 5 ve Red Dead Redemption 2 ile karıştırılan Wild West Online, Steam üzerindeki erken erişim sürecini bitiriyor. Oyunun geliştirici ekibi olan 612 Games tarafından gelen bir basın bildirisi ile öğrenmiş olduğumuz bu bilgiye göre oyun, 10 Mayıs 2018 tarihinde bahsetmiş olduğumuz erken erişim sürecini sonlandıracak. Bu süreç sonunda oyun, sadece PC için satılmaya da devam edecek.

Wild West Online

Wild West Online isimli bu video oyununun erken erişim sürecini bitirmesi ile oyunda değişiklikler de yapılacak tabii ki. Mesela artık oyun içerisindeki PvE aktiviteleri için oyunculara daha fazla ödül verilecek. Ayrıca oyunda büyük çaplı PvP etkinlikleri de gerçekleşecek. Bu etkinlikler, oyunculara benzersiz hediyeler sunacak. Hepsi bu kadarı ile sınırlı da değil!

Yapılan açıklamalara göre bu video oyununa madencilik ve tarımcılık gibi bazı aktiviteler de eklenecek. Bunların haricinde, oyunu erken erişim sürecinde satın almış olan oyuncular da unutulmayacak. Öyle ki, öncelikle oyunu erken erişim sürecinde satın almış olan herkese birer Steam kodu verilecek. Böylece oyuncular, oyunu Steam üzerinden oynamaya devam edebilecek. Ayrıca yine aynı oyunculara bazı bonus kozmetik ögeler verilecek. Bu kozmetik ögeler ile hem karakterinizi, hem de silahlarınızı benzersizleştirebileceksiniz. Son olarak söylemek gerekir ki, oyuna erken erişim sürecinde sahip olmuş olan oyuncular, Steam üzerinden 2 gün önceden oyuna girmeye başlayabilecek.

Eğer dilerseniz oyunun tam sürümü için yayımlanmış olan yeni videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Sizlere bahsetmiş olduğumuz bilgiler, oyunun çıkış tarihi ile birlikte bu videoda tekrar veriliyor. Belki bir de video ile görmek istersiniz bahsettiğimiz birkaç şeyi.

Yayımlanan Wild West Online videosu

https://www.youtube.com/watch?v=5W13RMPEdxI

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster