Bizlere her geçen gün daha güzel fırsatlar sunmaktan çekinmeyen Steam platformu üzerinde, indirimler kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer, VR İlkbahar İndirimi ile karşımıza çıkan dijital oyun kütüphanesi, %90’lara varan indirimler ile oyunculara muhteşem fırsatlar sunuyor. Böylesine büyük bir indirimi, dile kolay, 900’den fazla oyun üzerinde gerçekleştiriyor. Elbette beklediğiniz her oyun indirimde değildir fakat sizleri pişman etmeyecek yapımlar da, bu indirimlerden nasiplendi.

Steam

Steam, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor

Biraz evvel bahsini etmiş olduğumuz indirimler, birçok önemli oyunu içerisinde barındırıyor aslında. %60 indirim ile satışta bulunan Dying Light: Enhanced Edition, %67’lik indirim ile sunulan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, %50 indirim ile Payday 2: Ultimate Edition, %70 indirim ile sunulan Serious Sam VR Bundle ve daha nice önemli oyun, bu indirimlerden payını almış bulunmakta. İşin daha da güzel tarafı, indirimler sadece oyunlar üzerinde bulunmuyor. Kendi oyununu geliştirmek isteyen kullanıcılar için önerebileceğimiz RPG Maker VX Ace, RPG Maker XP, 001 Game Creator, PD Artist 10, PD Particles 9, PD Howler 11 yazılımları da indirimli fiyatları ile sizleri bekliyor.

Eğer Steam platformu üzerinde bulunan bu indirimlerden faydalanmak isterseniz, elinizi çabuk tutmanız gerekebilir. Zira, haberimize konuk olan VR İlkbahar İndirimi, 23 Nisan 2018 tarihinde son bulacak. Biz oyunculara kaçmaması gerektiğini düşündüğümüz fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buraya tıkladığınızda açılacak olan internet sayfasını inceleyebilirsiniz. DOOM VFR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality, L.A. Noire: The VR Case Files, Fallout 4 VR ve daha birçok kaçmaması gereken fırsat, sizi bekliyor.

Etiketler: