29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan The Crew 2, Ubisoft ekibinin bir oyunu. Yani, bu oyunun çevrim içi bir servis olacağını ve buna rağmen oyun için bir Season Pass satılacağını kolaylıkla tahmin edebiliyoruz. Bugün ise Ubisoft, beklenen açıklamayı yaptı. Bu açıklama, tabii ki oyunun ek içerikleri hakkında idi. Eğer dilerseniz sizler de yazımızın devamından, oyun için çıkacak olan tüm ek içeriklere göz atabilirsiniz.

The Crew 2

Görülen o ki, The Crew 2 için ücretli içerik olmayacak

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre The Crew 2, düzenli olarak desteklenecek. Bu düzenli desteklemeler, öncelikle her ayda gelen 2 arabadan oluşacak. Yani, oyuna her ay 2 yeni araba eklenecek. Bu araçlar, herkese ücretsiz olarak verilecek ama 40 Dolar verip, oyunun Season Pass ögesini satın alırsanız, bu arabaları 7 gün önceden sürmeye başlayabileceksiniz. Ayrıca, yine Season Pass sahipleri, oyunun çıktığı gün 3 adet ekstra arabaya da sahip olabilecek.

Tabii ki oyuna sadece araba güncellemeleri gelmeyecek. Bu araba güncellemeleri her ay düzenli olarak gelirken, her 3 ayda bir kez de oyuna büyük Live güncellemeleri gelecek. Live güncellemeleri sayesinde oyuna yeni aileler, disiplinler, araç tipleri ve çok daha fazlası eklenecek. Live güncellemelerinden ilki Eylül 2018 içerisinde gelecek ve bu güncellemenin adı da Gator Rush olacak.

Gator Rush güncellemesi ile oyuna hava yastıklı tekneler eklenecek. Bunlar, oyuna eklenecek yeni araç tipi olacak. Bu tip haricinde oyuna 5 farklı araç ve yeni yarışlar da eklenecek. En önemlisi ise, bu güncelleme ile oyuna yeni bir nadirlik seviyesi gelecek. Aralık 2018 içerisinde ise The Crew 2 karışacak. Çünkü oyuna PvP lobileri eklenecek. Ardından kış ve ilkbahar içerisinde de oyuna güncellemeler gelmeye devam edecek. İlkbahar güncellemesi ardından da oyun, birinci yaşını kutlamaya hazırlanacak.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster