The Crew 2 oyununun kapalı beta süreci geçtiğimiz gün başladı. Bizler de oyuna ait şöyle sakin bir video çekelim dedik. Sonucunda ise, 2015 model Ford Mustang GT Fastback kullanarak, Miami’den Detroit’e gidelim dedik. Hem belki Detroit’te Connor, Markus ve Kara üçlüsünü de görürüz. Eğer dilerseniz çektiğimiz görüntüleri sizler de haberimizin en altından görebilirsiniz.

The Crew 2

The Crew 2 için ön inceleme yazımız da geliyor

Öncelikle belirtelim, izlemiş olduğunuz görüntüleri PlayStation 4 Pro üzerinde kaydettik. Kaydımız, 30 FPS ve 720p değerlerinde alındı. Ne yazık ki sizlere şimdilik 1080p video sunamıyoruz çünkü internetimiz pek de güçlü sayılmaz. FPS değeri olarak da, The Crew 2 orijinal olarak 30 FPS performans verdiği için, 60 FPS kayıt almanın bir anlamı olmayacağını düşündük.

Ayrıca yayımlamış olduğumuz videoda kurallara da uymadık. Aksi taktirde 60 kilometrelik bu yol asla bitmezdi. Hızlı gitmemize rağmen ortaya 20 dakikalık saf oynanış görüntüsü çıktı. Sizler bu uzun görüntüleri izlerken, bizler de arkaplanda bu oyunun ön inceleme yazısı üzerinde çalışıyor olacağız ve bu yazımızı da Cumartesi veya Pazar günü içerisinde sizlere sunmaya hazırlanıyor olacağız. Sizleri sadece basit bir video ile bırakacağımızı düşünmediniz, değil mi?

Son olarak sizleri uyarmak isteriz, bizim videomuzu izleyerek oyunun grafiklerini ve performansını yargılamayınız. Çünkü bu görüntüleri, PlayStation 4 Pro içerisinde bulunan dahili yazılım ile çektik, harici bir sistem kullanmadık. Videoyu bu halde çektiğimiz için zaten öncelikle bir kalite düşüşü yaşandı. Aradan bir, “Render” işlemi geçti. Üzerine bir de video YouTube’a eklendi. Tüm bunlar, videonun görsel kalitesini biraz düşürdü.

Etiketler: