Kara, hava, deniz fark etmeksizin, bizleri adrenalin krizine sokmaya hazırlanan The Crew 2 oyununu çıkışından önce denemek isteyenler, buyursunlar. Çünkü oyun için çok yakında bir kapalı beta süreci gerçekleştirilecek. Eğer 31 Mayıs 2018 ile 4 Haziran 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan kapalı beta etkinliklerine kayıt yaptırmak istiyorsanız, Ubisoft sizlere kolay bir tercih rehberi sunuyor. Oyunun çıkış yapacağı; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının tamamından kapalı betaya katılabiliniyor. Oyuncular için tek yapılması gereken; buraya tıklayıp, Uplay hesabıyla giriş yaparak, elektronik posta adresine gelecek onay mesajını beklemek olacak.

The Crew 2

Ubisoft, The Crew 2 için geri bildirim bekliyor olacak

Oyuncular, hangi platform kullanıcısıysa veya hangi platformda oyunu denemek istiyorlarsa, bahsettiğimiz doğrultuda seçim yaparak, kolayca kayıt oluşturabilecekler. Kayıt için ilk önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından bir tanesi seçilmeli, sonrasında ise Uplay hesabına giriş yapılarak, kapalı betaya katılım onaylanmalı. İşlem sonrasında Ubisoft tarafından, elektronik posta adresine bir mesaj gönderilecek ama bu mesaja fazla sevinmeyin. Çünkü yalnızca listeye eklendiğiniz yazıyor olacak bu Ubisoft mesajında.

The Crew 2 kapalı betasına katılma onayının, yine kişisel adreslere gelecek bir elektronik posta ile anlaşılacağı belirtiliyor. Kapalı betaya katılabileceğiniz yönünde onay gelmesi durumunda, Uplay üzerinden gerekli yönlendirmeler vasıtasıyla oyunun beta sürümünü yükleyip, oynayabileceksiniz. Eğer olumlu yanıt alarak, 31 Mayıs 2018 ile 4 Haziran 2018 tarihleri arasında arasında The Crew 2 oyununun kapalı betasını test etme ihtimali bulursanız da Ubisoft sizlerden geri bildirimler bekliyor olacak. Oyunun orijinal sürümünün 31 Haziran 2018 tarihinde çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Etiketler: