Merakla beklenen yarış oyunu The Crew 2 için yeni bir partnerlik videosu yayımlandı. Motorsports araç serisinin 5. üyesininin tanıtıldığı bu videoda da benzerleri gibi bir partnerlik anlaşması işaret ediliyor. Tanıtılan araç, bu kez Almanya’dan ve diğer tanıtılan üyelere göre biraz ağır olduğu söylenebilir. Oyunda görebileceğimiz Mercedes X Class serisinin araçları tanıtılırken, diğer araç tanıtım videolarında gördüğümüze benzer bir teknik uygulandığına şahit oluyoruz. Aracın türüne göre, oyunun uçsuz bucaksız haritasındaki farklı noktaları ve sürüş dinamiklerini keşfetme imkanına erişiyoruz.

The Crew 2

The Crew 2 ile bu kez dağlarda, bayırlardayız

1 dakika 25 saniye süren videoda, bir arazi aracının en çok nerelerde işe yarayacağı gösteriliyor. Bu sayede; yukarıda belirtiğimiz gibi haritanın farklı noktalarını keşfedebiliyoruz. Bir SUV modelinin en verimli olduğu yerler de; haliyle doğanın en acımasız koşullarının olduğu yerler oluyor. Bir başka deyişle asfalt olmayan; suların, çamurları, engebeli alanların üzerinden giderken, tanıtılan aracın harika detaylarını görebilmeledeğimiz bir video hazırlanmış durumda. Özellikle araçların tekerlekleri, engebeye göre hareketleri, zorlu koşulların aşıldığını görebilmek, oyunun haritasının ne denli geniş alanlar kapsayacağı konusunda, bir kez daha heyecanlanmamızı sağlıyor.

Videoda bir başka dikkat çeken özelliğin de atmosfer koşulları ve farklı coğrafi alanlar olduğunu söyleyebiliriz. Yalnızca şehir içi caddelerden ibaret olmayacak olan The Crew 2 haritasında; karlı zeminlerden, çöl ortamlarına, ormanların engebeli yollarından, şehirler arası asfalt yollara kadar pek çok alanda, yarış tutkusunun gerçekleşeceği görülüyor. Merakla ve heyecanla beklenilen The Crew 2; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft tarafından verilen çıkış tarihi ise; 29 Haziran 2018. Bahsettiğimiz videoyu, haberimizin hemen alt kısmından seyredebilirsiniz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster