Ubisoft tarafından geliştirilen ve bilinen yarış oyunlarına bir hayli farklı bir bakış açısı getireceği tahmin edilen The Crew 2 için tanıtım videoları gelmeyi sürdürüyor. E3 2018 etkinliğine kadar, yani oyunun çıkışına yakın bir zaman kalana dek bu tanıtımların süreceğini tahmin ediyoruz. Daha kapsamlı videoların ve oyunun oynanabilir demosunun E3 2018 sırasında gösterileceği ve yaklaşık bir 15 gün sonrasında oyunun çıkışını gerçekleştireceği biliniyor. Yayımlanan yeni videoda Harley Davidson Street Glide aracını tanıtırken, oyunun yalnızca şehirde geçmeyeceğini, yol detaylarının geniş bir alana yayıldığını da görme imkanı elde ediyoruz.

The Crew 2 videosu, şehirler arası yolların detaylarını gösler önüne seriyor

Şöyle bir bakıldığında, The Crew 2 oyunundaki araçların; kara, deniz ve hava taşıtlarını kapsaması, dinamik biçimde değiştirilebilmesi bile video oyunları dünyasına farklı bir soluk getireceği anlamına geliyor. Bununla birlikte Ubisoft tarafından belki çok daha mühim bir özellik vaat ediliyor. Bu vaat; oyunun haritasının tek bir şehirle sınırlı kalmayacağı yönünde. Yani şehir merkezlerindeki detayları bir yana koyarsak, şehirler arası yollarda da mücadeleler devam edecek. Nasıl başarılacağını, çeşitliliğin ne şekilde oluşturulacağını henüz bilmesek de yayımlanan bu son video vasıtasıyla, şehirler arası yolların da, detaylı bir biçimde işlendiği görme imkanına sahip oluyoruz.

The Crew 2, tahmin edilenin ötesine geçecek gibi görünüyor

PlayStation 4 platformu için yayımlanan The Crew 2 Harley Davidson Street Glide: Motorsports Vehicle Series #4 videosu, bizi doğayla iç içe bırakıyor. Videonun başında oyunun geçeceği Amerika Birleşik Devletleri’nin öneli bir eseri karşılıyor bizleri. Rushmore Dağı Anıtı ile eski başkanlar; George Washington, Thomas Jefferson, Abraham Lincoln ve Thedore Roosevelt heykellerini detaylıca görebiliyoruz. Böylelikle, şehir merkezlerinden ziyade şehirler arası yolların da önemli bir yer teşkil ettiğini anlıyoruz. Zaten videonun devamı da bu detayları gösteriyor.

Tabiatın harika biçimde resmedildiği The Crew 2 Harley Davidson Street Glide videosunda, yer yüzü şekilleri, gün geçişleri, şehirlere ulaşım, diğer gösterilen özellikler. Tabii bunların yanında resmi ortaklığa gidilen motosikletlerin detaylarını da görebiliyoruz. Oldukça etkileyici olan bu videoyu, haberimizin en alt kısmından seyredebilirsiniz. The Crew 2; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için, 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Bizlerde bu vaat edilen sınırsız coğrafyanın tadını, bu tarihten sonra çıkarabileceğiz.

Etiketler: