The Crew 2 için 12 dakikalık oynanış videosu yayımlandı


29 Haziran 2018 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan The Crew 2 için 12 dakikalık oynanış videosu yayımlandı. Yayımlanan bu oynanış videosu oldukça önemli çünkü, oyun içerisindeki ilginç bir mekaniği bu videoda görüyoruz. Bu mekanik ise oyunda bulunan araçlar arasında değişiklik yapmamızı sağlayan bir mekanik. Bildiğiniz üzere The Crew 2 ile hem karada, hem havada, hem de denizde gidebiliyorduk. İşte bu yayımlanan videoda da; uçaktan arabaya, arabadan tekneye, tekneden geri nasıl uçağa geçtiğimiz görünüyor.

The Crew 2

Bahsettiğimiz videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu video 12 dakika uzunluğunda ve tamamen oyunun oynanış görüntülerinden oluşuyor. Bu videonun altında ise sizlere daha farklı videolar sunacağız. Bu videolarda da oyunun oynanış anları görünüyor ama daha kısa olacak şekilde. Dilerseniz öncelikle 12 dakikalık oynanış videosunu bir görelim.

The Crew 2 için 12 dakikalık oynanış videosu

Oyun için yayımlanmış olan ikinci video ise daha kısa ama bu videoda direkt olarak araçtan bir başka araca nasıl geçildiğini daha çılgın bir şekilde görebiliyoruz. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu kısa videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Son olarak da sizlere oyun içerisinde bulunacak olan Zivko Edge isimli uçağın görüntülerini sunuyoruz, yine hemen aşağıda. Ubisoft ve PlayStation markalarının YouTube kanallarından yayımlanan bu videoya göre, ayrıca isimden de anlayabileceğiniz şekilde, Zivko Edge lisanslı olarak oyunun içerisinde bulunacak. Ubisoft zaten bu video oyununda halihazırda birkaç önemli lisans bulunduruyor. Özellikle motosiklet ve araçlar kategorisinde. Gökyüzündeki uçaklarda da lisanslı markalar görecek olmamız, bizleri sevindirdi.