Ubisoft tarafından piyasaya sürülen son dönem video oyunlarının, belki de en önemli özelliği, eskisi kadar çok eleştirinin hedefi olmayışlarıdır. Önceki video oyunlarından gerekli dersleri çıkaran Ubisoft, özellikle son iki büyük oyunuyla, takdiri hak etmeyi başardı. Bu iki özel video oyunu, pek çoğumuzun bildiği üzere Assassin’s Creed Origins ve Far Cry 5 idi. Bu oyunlar efsane kategorisine konulmasalar da yüksek puanlar almayı başararak, Ubisoft cephesinin yüzünü güldürmeyi başardılar. Şimdi ise Ubisoft; bir başka büyük yapımla, yine sağlam bir çıkış yapacağının izlenimini vermeyi sürdürüyor. The Crew 2 oyunundan bahsediyoruz ve oyuna dair güçlü partnerlik açıklamalarından bir yenisinin duyurusunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

The Crew 2 oyununda, bu kez de su üstü partnerlerinden birisini tanıyoruz

The Crew 2 oyununun arcade tarzında bir yarış oyunu olduğunu, ilk duyurulduğundan itibaren biliyoruz ama en önemli noktası bu değil. Kendi türüne büyük bir farklılık getirmesi bekleniyor bu oyunun. Daha doğrusu, duyurular ve bilgilendirme açıklamaları vasıtasıyla, bunu öğreniyoruz. Oyunun en büyük özelliği; temelinde bir arcade yarış oyunu olmasının yanında, oyundaki araçları kullanacağımız alanlarda gizli. Çünkü, hem vaat edilene göre bir hayli büyük bir coğrafya, oyun alanımız olacak, hem de yalnızca karada mücadele etmeyeceğiz. The Crew 2 oyununda;  kara, hava ve deniz araçlarını kullanabilmekle birlikte, bu araçların kontrolleri arasında hızlı geçiş imkanımız da bulunacak.

The Crew 2, eldekiyle yetinmeyenler için çok güçlü geliyor

Oyun hakkında bilgisi olmayan okurlarımıza yaptığımız bu küçük hatırlatmanın ardından, dilerseniz haberimizin konusuna geçebiliriz. The Crew 2 oyununda bulunacak araçlara dair videolardan bir yenisi daha paylaşıldı. Bu videolarda daha önce; oyunun yaptığı partnerlik anlaşmaları ışığında, oyundaki lisanslı araçların tanıtımlarını görmüştük. Kara araçlarından motosiklet ve Motorsport kategorisi araçlarını tanıdığımız oyunda, şimdiki partnerlik videosu bir deniz taşıtı için geliyor. Jaguar Vector V40R Powerboat videosu ile su üstünde de süratin oyunculara ait olduğu görülüyor.

Unutturmadan hatırlatalım, önceki partnerlik videolarından bir tanesi motosiklet kategorisindeki Harley-Davidson Iron 883 ile ilgiliydi. Bir diğer partnerlik videosunda ise oyunun Motorsports kategorisindeki temsilcisi, Renault Megane R.S. 2018 tanıtılmıştı. Aşağıdaki videodan, yukarıda bahsettiğimiz gibi oyunun su üstündeki önemli partnerlerinden Jaguar Vector V40R Powerboat aracına göz atabileceğiz. Videoyu izlerken, bu video oyunu çıksa da alsam diyen okurlarımız için de hatırlatmadan geçmeyelim. The Crew 2; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Etiketler: