Eğer bilgisayarlarınızdaki ekran kartınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir çünkü NVIDIA yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde seçili NVIDIA GeForce GTX ekran kartlarından alanlara The Crew 2 ücretsiz veriliyor. Ayrıca yeni ekran kartınızı almışken, bir de Vampyr için yayımlanmış Game Ready sürücüsünü almayı unutmayınız ki ekran kartınız güncel kalsın. Eğer dilerseniz kampanya ve sürücü hakkındaki daha fazla detaya, yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

NVIDIA

Öncelikle The Crew 2 kampanyasından söz edelim

Sizlerin de yukarıdaki görselden görebileceğiz, “Ekibe Katılın” kampanyası dahilinde NVIDIA GeForce GTX 1080 veya NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti alan oyunculara, dijital olarak The Crew 2 ücretsiz bir şekilde veriliyor. Bu kampanyada dilerseniz ekran kartlarının masaüstü sürümünü satın alın, isterseniz de mobil sürümünü. Hatta isterseniz içerisinde bu iki ekran kartından birine sahip olan bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar alın. Çünkü hiç fark etmiyor. Ayrıca kampanya dahilinde verilen oyun da, The Crew 2: Standart Edition olarak geçiyor. Yani, oyunun özel sürümlerden biri verilmiyor.

Yalnız bu ekran kartını veya içerisinde bu ekran kartı bulunan bir bilgisayarı satın almak için biraz acele etmek isteyebilirsiniz. Çünkü bahsetmiş olduğumuz etkinlik, 3 Temmuz 2018 tarihinde sona erecek. Yani, o tarihten sonra satın alınan ekran kartları veya bilgisayarlar, ne yazık ki size The Crew 2 oyununu ücretsiz bir şekilde getirmeyecek.

Sırada NVIDIA GeForce GTX kartları için sunulan yeni güncelleme var

Eğer ekran kartlarınızı güncel tutmayı planlıyorsanız ve hatta Vampyr ve Jurassic World Evolution oyunlarında daha iyi bir performans almak istiyorsanız, kartlar için indirilmeye sunulan yeni güncellemeyi hemen almanızı öneriyoruz. Bu güncelleme, dediğimiz gibi Vampyr ve Jurassic World Evolution gibi yeni video oyunları için ekran kartınızı hazırlıyor. Eğer bahsettiğimiz güncellemeyi siz de indirmek istiyorsanız, GeForce Experience uygulamanızı kullanmanızı öneriyoruz çünkü GeForce Experience, düzenli bir şekilde ekran kartınız için yeni bir güncelleme olup, olmadığını kontrol ediyor.

Etiketler:

, ,