Ubisoft’un 2018 senesi bombalarından olan The Crew 2 için E3 2018 kapsamında yeni tanıtım videosu yayımlandı. Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamını kapsayan haritası ile dikkat çeken video oyunu, senenin en önemli arcede tarzı yarış oyunlarından biri olması umuduyla piyasaya çıkacak. Kara, hava ve deniz taşıtlarıyla amansız mücadelelere sahne olacak oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun hakkında yeni bilgilerin paylaşıldığını da hatırlatalım. Arcade tarzı yarış oyunlarına yeni bir soluk getirmesi için büyük umutlarla geliştirilen The Crew 2, yaz aylarındaki boşluğu, özellikle yarış oyunları tutkunları için renkli bir hale getirecek gibi görünüyor.

The Crew 2 için E3 2018 videosu yayımlandı

The Crew 2 için artık sona yaklaşıldı, gümbür gümbür geliyor

Yayımlanan videoda oyunla ilgili yeni görüntülere ulaşırken, açık beta tarihinin de bizlerle paylaşıldığını hatırlatalım. Videoya baktığımızda oyunun grafikleri yine dikkat çekerken, araçlardaki detayların da beğeniyşe karşılandığını söyleyebiliriz. Farklı yollarda geçen oyununü bu özelliği de ön plana çıkartılıyor. Profesyonel motorsport araçlarından, su üstü motorlarına, uçak mücadelelerinden motocross alanlarına kadar geçişi konu alan bir video karşımıza çıkıyor. Ubisoft tarafından gerçekleşen bu eğlenceli sunumu, The Crew 2 çeşitliliği eklenerek, renk katılıyor.

Ubisoft, 2018 senesini büyük yapımlarla geçirmeyi sürdürürken, geçtiğimiz senelerde aldıkları eleştirilerden ders aldığını da gösteriyor. Farklı ve daha önce denenmemiş mekaniklere yer veren firmanın, arcade türü yarış oyunu seven oyunları uzun süre oyalayacağı, yeni gelen videolardan da görülüyor. Bakalım oyuna dair eleştiriler ve inceleme puanları ile nasıl bir etki bırakacak. Belirttiğimiz üzere 29 Haziran 2018 gibi kısa çıkış tarihi aralığına sahip oyun için yayımlanan videoyu, haberimizin hemen alt kısmından seyredebilirsiniz.

Etiketler: