Çevrenizde The Crew 2 kapalı beta etkinliğine katılarak sizlere hava atan arkadaşlarınız varsa, kısa süre sonra bu durumdan istifade edemeyecekler çünkü The Crew 2 için çok yakında bir açık beta etkinliği düzenlenecek. Kapalı beta etkinliğini kaçırdığı için üzülenlere güzel haberleri verirken; oyunun geliştiricisi Ivory Tower, açık betanın yapılacağını açıklayıp, bazı detayları aktardığını da belirtelim. Bu arada, yine oyunun tüm oyunculara açık olarak gerçekleşecek yeni deneme testine dair bir kısım detay için de E3 2018 sırasında gerçekleşecek Ubisoft sunumunu beklememiz gerektiğini ekleyelim. Bir çırpıda duyurumuzu tamamladıktan sonra da dilerseniz haberimizin detaylarına geçelim.

The Crew 2

The Crew 2 açık betası, çok ama çok yakında

29 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan The Crew 2 oyununun, bilindiği üzere bir kapalı beta etkinliği gerçekleşti. Mavi Kol ekibi olarak bizler de bu deneme dönemine katılarak görüşlerimizi, internet sitemizde kaleme aldık. Giriş kısmında belirttiğimiz üzere de oyunun kapalı beta etkinliğine katılamayanlar için, çıkış tarihi öncesi bir fırsatın daha doğduğu, geliştirici ekip tarafından açıklandı. Açıklamalarda, açık beta etkinliğinin yakında düzenleneceği notunu da görebildik.

Burada bazı soru işaretlerinin oluştuğunu da söylemeden geçmeyelim. Şöyle ki; oyunun kapalı betasıyla, açık betası arasında bir fark olup olmayacağı henüz netlik kazanmış durumda değil. Ayrı bir parantez açarak söyleyelim; geliştirici ekip artık, çıkış tarihi yaklaşan oyunu üretim aşamasına soktuğundan, yeni güncellemeleri çıkış sürümüne eklemeyeceği de konuşuluyor. Yani, büyük ihtimalle The Crew 2 açık betası, oyunun kapalı betasıyla aynı seviyede olacak. Bunun güncellemeler açısından bir eksi olduğunu belirtmekle birlikte, oyuncular için engelleyici bir durum arz etmediğini de ekleyelim. Çünkü kapalı beta sürümünde, bir hayli geniş bir hareket alanında oyunu denemeye izin verilmekteydi.

Akılda kalan detayların cevabını 11 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek olan E3 2018 Ubisoft sunumunda alacağımızı biliyoruz. Zaten sunumum ardından 20 gün bile geçmeden oyunun tam sürümü de çıkışını gerçekleştirecek. Bu da belirtildiği gibi açık beta etkinliğinin, kısa süre içerisinde başlayacağının bir işareti olarak yorumlanabilir. The Crew 2 oyununu denemek; karada, havada ve suda gerçekleşecek yarışlara katılmak, tüm bunlarla birlikte eğlenceli bir Birleşik Devletler turu atmak isteyenler, biraz daha sabrederlerse, muratlarına ereceklerdir.

Etiketler:

,