Rockstar Games ekibi, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklamada, 2 Mayıs 2018 tarihinde Red Dead Redemption 2 için yeni bir videonun yayımlanacağını duyurdu. Yapılan açıklamada ne yazık ki daha fazla detaya yer verilmedi. Videonun sadece bahsettiğimiz tarihte, Türkiye saati ile 18:00’da yayımlanacağını biliyoruz. Bu yüzden bizler de bahsettiğimiz tarihte bilgisayar başında olacağız ve anında size videoyu aktarmaya çalışacağız.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 için şimdiden heyecan oluştu

Red Dead Redemption 2 için yayımlanacak olan bu video, oyun için yayımlanmış üçüncü video olacak. Oyuncular şu an bu videonun bir oynanış videosu olmasını istiyor, sinematik değil. Fakat Rockstar Games ekibi, bu konuda hiçbir şey demedi. Yayımlanacak video oynanış temelli mi olacak, sinematik temelli mi olacak, yoksa ikisi karışık mı olacak, şimdilik bilemiyoruz.

Bizler ise bahsettiğimiz tarihte bir videonun yayımlanacağını biliyorduk. Çünkü sizlere geçtiğimiz gün yayımladığımız bir haberde, bu hafta içerisinde, bu oyun için yeni bilgilerin yayımlanacağını rapor etmiştik. Şimdi ise sizlere sunduğumuz söylentiler, doğru çıkmış oldu. Muhtemelen bu video ile birlikte oyun için yeni bilgiler ve görüntüler de yayımlanacaktır. Ayrıca, oyun için ön inceleme yazılarının da yayımlanma ihtimali, çok az olsa da var. Çünkü geçtiğimiz ay içerisinde Rockstar Games ekibi, birçok basın mensubunu bir etkinliğe davet etmişti. Bu davet içerisinde katılımcılar oyunu oynayıp, şimdi içerik üretmeye hazırlanıyorsa, hiç şaşırmayacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster