Birkaç haftadır ortada çok ilginç şeyler bulunuyor. Dilerseniz öncelikle sizleri bu ilginçliklerin en başına götürelim. Takvimler 28 Mart 2018 tarihini gösteriyordu. Bu tarihte GTAForums sitesinin yöneticileri ve moderatörleri oldukça ilginç bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta bir Rockstar Games çantası ve Red Dead Redemption 2 ile alakalı bir eşya görünüyordu. Yapılan paylaşımda sadece Londra’ya gidildiği söyleniyordu. Başka da hiçbir şey yazmıyordu. Belli ki Londra’da bir basın etkinliği vardı Red Dead Redemption 2 ile alakalı. Fakat bu etkinlikten bir şey çıkmadı. Etkinliğin üzerinden neredeyse 1 ay geçti…

Red Dead Redemption 2

29 Mart 2018 tarihinde GTAForums üzerinde ilginç bir konu açıldı. Bu konuda bir kullanıcı, Rockstar Games çalışanlarını ve basından insanları Londra’da gördüğünü belirtti. Bu kişinin söylediğine göre etkinlik sırasında 15 dakikalık bir film izlendi, basın mensupları dondurma istiyordu ve ortada sırt roketleri vardı. Bunlar tabii ki somut şeyler değil, hepsi birer şifre. En azından bunların hepsinin bir şifre olduğu sonradan anlaşıldı.

GTAForums üzerindeki bu konuda Red Dead Redemption 2 hakkında bazı sızdırma bilgiler de verilmişti. Mesela söylentilere göre oyunun çevrim içi modunda 100’den fazla oyuncu bulunabilecekti. Bu bilgiler bahsettiğimiz konu üzerinde verilirken, birçok kullanıcı bu konunun yalan olduğunu düşünüyordu. Buna rağmen forum sitesinin moderatörleri konuyu kitlemedi ve üzerine, konuda insanlar birbiri ile şifreli bir şekilde konuşmaya başladı. Bunlara konunun sahibi ve moderatörler dahildi sadece.

Yeni Red Dead Redemption 2 bilgileri çok yakında geliyor

Bugün ise, sadece dakikalar önce çok çılgın bir olay yaşandı ve forum sitesinin yöneticilerinden bir tanesi, yine bahsettiğimiz bu konuya gizli bir mesaj bıraktı. Bu gizli mesaj hemen çözüldü ve eğer doğruysa, önümüzdeki birkaç gün içerisinde Red Dead Redemption 2 için yeni bilgiler veya videolar yayımlanacak. Peki, GTAForums bu kadar güvenilir mi? Kimsenin bilmediği şeyleri biliyorlar olabilir mi? Evet efendim. Çünkü GTAForums, Rockstar Games ekibinin video oyunları hakkında yeni bilgileri öğrenebileceğiniz en iyi yerlerden bir tanesi. Kendileri gerçekleştirilen etkinliklere katılabiliyorlar ve Rockstar Games öncülüğünde özel içerikler oluşturabiliyorlar. Sonuç olarak, bizler bu hafta içerisinde yeni Red Dead Redemption 2 bilgileri bekliyoruz.