Rockstar Games ekibi, geçtiğimiz gün Red Dead Redemption 2 için bir sinematik tanıtım videosu daha yayımlamıştı. Oyun için yayımlanan bu üçüncü video ile birlikte oyunun ön siparişleri de açılmıştı. Bizler, her ne kadar PlayStation Store gibi birkaç platformu kontrol etmiş olsak da, oyunun Türkiye satış sayfasına ulaşamadık ama Rockstar Games, ön siparişleri açtık diyorsa, açmışlardır efendim. Her neyse, bu ön siparişlerin açılması ile birlikte oyunun kutu tasarımı da belli oldu. Dilerseniz bu tasarımlara hemen aşağıdan ve haberimizin en altından göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 için olan heyecan artıyor

26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One ailesindeki konsollar için piyasaya sürülecek olan bu video oyunu, kutu tasarımı ile güzel bir iş ortaya çıkartmış gibi görünüyor. Yayımlanmış olan bu kutu tasarımda muhtemelen altta Dutch’s Gang üyelerini görüyoruz. Kapağın odağında ise ya Arthur Morgan, ya da John Marston bulunuyor.

Geçtiğimiz gün bu video oyunu için yayımlanmış olan video, zaten oyuncuların heyecanını yükseltmişti. Şimdi de oyunun kutu tasarımlarının yayımlanmış olması, ortaya daha da büyük bir bomba bıraktı. İnternet aleminde ise bu kapak tasarımları genel olarak sevildi. Reddit gibi platformlarda yorumlara baktığımız zaman, kapak tasarımı hakkında çok nadir olumsuz yorumlar görünüyoruz. Bize soracak olursanız, bizler de bu kapak tasarımını oldukça sevdik. Sizlerin yorumlarını da mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster