Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı. Bu açıklama ile bugün, tam olarak bu saatte Red Dead Redemption 2 için yeni bir videonun yayımlanacağını öğrenmiştik. Rockstar Games ekibi sözünü tuttu ve oyun için yeni videoyu yayımladı. Bizler, yayımlanacak olan yeni videonun bir oynanış videosu olacağını tahmin etmiştik. Tahminlerimiz yanlış çıktı, dilerseniz yayımlanan sinematik videosunu yazımızın en altından sizler de keyifle izleyebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 için önceden yayımlanmış videolar

Dediğimiz gibi, yayımlanan videoya yazımızın en altından göz atabileceksiniz. Bu yüzden, video için heyecanlı iseniz hemen videoyu izlemenizi öneriyoruz. Fakat bizler o videoya geçmeden önce oyun için yayımlanmış son iki videoya da göz atacağız. Dediğimiz gibi, yayımlanacak olan bu yeni video, oyunun üçüncü kez gösterimi olacak.

Red Dead Redemption 2 için yayımlanmış olan ilk iki video, sinematik video idi. Bu videolardan ilki, oyunun duyurusunu aldığımız video olmuştu. İkinci video ise oyunun çıkış tarihini öğrendiğimiz bir başka sinematik video olmuştu. Zaten bizler de yeni videonun bu yüzden bir oynanış videosu olacağını tahmin etmiştik. Zaten tahminlerimiz de yanlış çıktı. Her neyse, dilerseniz hemen aşağıdaki iki videoya sizler de göz atabilirsiniz. Ardından üçüncü video için tamamen hazır olacaksınız.

Yayımlanan yeni Red Dead Redemption 2 videosu

Rockstar Games ekibi tarafından yayımlanan bu videoyu bizler gerçekten çok sevdik ve şimdi bu oyun için olan heyecanımız da oldukça arttı. Sizler de muhtemelen bu videoyu izledikten sonra aynı şeyi hissedeceksiniz. Yayımlanmış olan bu videoda, dediğimiz gibi sinematik sahnelerini görmeye devam ediyoruz ama sanki arada oynanış anlarına da şahit oluyoruz.

Tüm bunların haricinde, videonun en sonunda, oyun için ön siparişlerin açıldığını da öğreniyoruz. Şu an bu içeriğimizi sizlere aceleyle sunuyoruz. Oyunun ön sipariş durumunu da bir başka içeriğimizde sizlere sunmaya çalışacağız. Şimdi sizleri oyun için yayımlanan üçüncü sinematik video ile baş başa bırakalım. Artık saf oynanış videosu hayallerimiz de muhtemelen E3 2018 etkinliğine kaldı. Son olarak belirtelim, bu etkinlik 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.