Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Shadow Legacy Operasyonu duyuruldu

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa Shadow Legacy Operasyonu ile Sam "Zero" Fisher geliyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesine ait olan Shadow Legacy Operasyonu sezonunun tüm detaylarını duyurdu. Bu yeni operasyon, Tom Clancy’s Splinter Cell serisinden Sam “Zero” Fisher karakterini yeni bir oynanabilir operatör olarak tanıtıyor; ayrıca tamamen elden geçirilmiş Köşk haritasını ve ek oyun özelliklerini sunuyor. Bu sezonda oyuncular, Sam Fisher isimli ikonik karakteri; çift yöne matkaplı bir kamera olan yeni Argus Fırlatıcı cihazı ile donatılmış, Zero adlı bir saldıran olarak görecekler. Bu kameralar, yumuşat veya duvarları, pencereleri ve kapakları delmek için de fırlatılabilir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, ikonik bir operatöre sahip oluyor

Saldıran, kameraya girdikten sonra duvarın arkasını görmek için kameranın görüşünü diğer tarafa çevirebilir. Her kamera, savunanlara hasar vermek veya cihazları yok etmek için kullanılabilen bir lazer şarjı ile donatılmıştır. Sam Fisher, ayrıca eşsiz silahı olan SC3000K ve yakın dövüş silahı Karambit ile geliyor. Oyuncular, bu kahramana ek olarak, elden geçirilip yeniden tasarlanmış Köşk haritasını keşfedebilecekler. Ekip, birinci ve ikinci katları iyileştirdi; diğer özelliklerin yanı sıra çatıda artık bir yandan diğer yana geçilebilir. Ayrıca, bodruma bir koridor eklenmiştir ve yemek odasındaki kupa alanı yenilenmiştir.

Bu yeni sezonun yanı sıra Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun platforma bağlı olarak 27 Ağustos 2020 tarihinden 4 Eylül 2020 tarihine kadar ücretsiz oynanabileceğini açıkladı. İlgilenen oyuncular; tüm haritalara, oyun modlarına ve 20 ana operatöre anında erişim ile tüm platformlarda bahsi geçen bu video oyununun topluluğundaki 60 milyondan fazla oyuncuya katılabilirler. Bu ücretsiz haftanın öncesinde Ubisoft; oyuncuların eşleşmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil ve masaüstü tarayıcı uygulaması olan SquadFinder sisteminin çıkışını da duyurdu. Sistem şimdi sizleri bekliyor.

Shadow Legacy Operasyonu için test sunucusu, 17 Ağustos 2020 tarihinde açılacak. Test sunucusu, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun alternatif bir sürümüdür ve oyuncuların ana oyuna gelecek olan oyun özelliklerini önceden test etmelerine olanak tanır. Bu bir test ortamı olduğundan, test sunucusunda tutarlı bir oyun deneyimi garanti edilmez. Oyuncuların, R6 Fix platformunda test sunucusunda karşılaştıkları sorunları bildirmeleri rica olunur. Test sunucuları sadece PC için geçerlidir; konsollarda yer almamaktadır. Peki, tüm bu gelişmeler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x