Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için M.U.T.E. Protocol etkinliği duyuruldu

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yepyeni bir etkinlik geldi.

Ubisoft bugün, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun beşinci senesinin ikinci sezonu için yeni ve sınırlı süreli bir etkinlik duyurdu: M.U.T.E. Protocol. Bu etkinlik, Kule haritasının fütürist bir versiyonuna dayanan Bölge Kontrolü oyun moduna yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu etkinlik, 17 Ağustos 2020 tarihine kadar aktif kalacak ve toplam iki hafta sürecek. Bilim kurgudan esinlenen bu gelecekçi 5’e karşı 5 modunda, saldıranlar havadan gelip M.U.T.E Protocol’ü gereken her şeyi yaparak kapatmaya çalışıyor, savunanlar da İletişim Kulesini her ne pahasına olursa olsun savunuyorlar. 41 operatörle de oynanabilecek, oynanış kaynaklı birkaç istisna olacak, bunlar; Twitch, Thatcher, Mozzie, Mute, Maestro, Valkyrie, Dokkaebi, Echo, Goyo, Clash, Montagne, Blitz ve Caveira olacak. Kendileri, bu etkinlikte bulunmayacak.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda neler oluyor?

Bölge Kontrolü oynamaya aşina olan oyuncular için bile, M.U.T.E. Protocol’ün yeni oyun modu yepyeni bir özellik içerdiği için benzersizdir: Yeniden Biçimlenme. Saldıran taraftaki oyuncular, iki alanı kontrol altına almaları gerekecek; İzleme Cihazlarına girip çıkarak Operatör ve Dron formları arasında geçiş yapabilecekler. Savunan taraftaki operatörler, ağ üzerinden dijital olarak gezinmek için kurşun geçirmez kameraları kullanabilecekler. M.U.T.E. Protocol etkinliği; Jackal, Lion, Ying, Kapkan, Mira, Mute, Oryx ve Vigil için özel özelleştirmeler içeren ve 26 ögeden oluşan bir koleksiyonla oyuna gelecek tabii ki.

Bu yüksek teknoloji ürünü tasarımlar, oyuncuların etkinliği oynamak için bu operatörleri seçerek oyunda görecekleriyle aynıdır. Paketlerin içinde, ayrıca bu koleksiyon için hazırlanmış; etkinliğin özel silah kaplaması da dahil olmak üzere bazı özel ögeler bulunacaktır. Oyuncular özel bir Etkinlik Mücadelesi yoluyla M.U.T.E Protocol paketlerini kazanabilir, ana ekranın paketler bölümünde her biri 300 R6 Kredisi veya 12500 Nam karşılığındaki paketleri satın alabilirler. Son olarak, her bir operatörün özel, sınırlı süreli özelleştirme ögeleri, her biri için 1680 R6 Kredisi karşılığında mağaza bölümünde deste olarak satın alınabilir. Year 5 Pass sahipleri, tekil desteler ve Paket fiyatlarında %10 indirim elde edecekler.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x