Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Sam Fisher geliyor

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, operatör kadrosunu tanıdık isimlerle genişletiyor.

Tom Clancy’s Splinter Cell serisinin ikonik karakteri olan Sam Fisher, son zamanlarda kendisini bolca göstermeye başladı. Şimdi ise yaşanan bazı sızıntılar sonrasında Ubisoft, bahsi geçen karakterin Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa da ekleneceğini duyurdu. Anladığımız kadarıyla Sam Fisher, bu oyunun sıradaki sezonunda bir operatör olarak oyunculara sunulacak. Yeni operatörün oyun içerisindeki adı Sam Fisher değil, Zero olacak ve yeni operatör ile birlikte yeni sezon da 16 Ağustos 2020 tarihinde detaylı bir şekilde gösterilecek. O zamana kadar da oyuncular, hemen yukarıdaki tanıtım videosunu izleyebilecek.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için tanıdık yüzler görmeye devam edebiliriz

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek olan yeni operatörlerin artık tanıdık isimlerden oluşacağını 2020 senesinin başlarında söylemişti. Yani, gelecekte de daha farklı video oyunlarından, belki de Watch Dogs gibi daha farklı oyun markalardan ana karakterleri bu yapıtta operatör olarak görebileceğiz. Tabii şu anda o kadar detaylı bir şekilde yayımlanmış olan bir plan bulunmuyor. Ubisoft, sadece gelecekte bunları yapabileceğini söylemişti. Planlamalar, Sam Fisher ile bitiyor bile olabilir. Yine de Ubisoft şirketine ait markalardan önemli karakterlerin böyle bir oyunda buluşmasını bizler isteriz.

Sam Fisher, veya oyun içerisindeki adı ile Zero, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa Operation Shadow Legacy isimli sezon ile gelecek. Oyuncular ise şimdiden bu sezon için heyecanlanmış durumda. Sezonun kendisi muhtemelen Ağustos 2020 döneminin sonunda veya Eylül 2020 döneminin başında oyuncuların hayatlarına girecektir. O zamana kadar da zaten Ubisoft şirketinden gelecek olan yeni açıklamaları ve detayları beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Tabii bu sırada yeni bir Tom Clancy’s Splinter Cell oyununun duyurusunu alsak da artık pek fena olmayacaktır diye düşünüyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x