Son birkaç gündür sürekli olarak RAGE 2 konuşuyorduk. İlk olarak Walmart Kanada tarafından sızdırılan bu oyun, mutlaka Bethesda içerisinde bir kriz yaratmıştır ama ekip, bu krizi başarılı bir şekilde fırsata çevirdi ve tüm internet alemini, son birkaç gündür RAGE 2 hakkında konuşur hale getirdi. Bugün ise oyun hakkındaki sızdırmalara bir yenisi eklendi çünkü direkt olarak oyunun bir reklamı sızdırıldı. Ayrıca PlayStation 4 üzerinde de farklı bir reklam dönmeye başladı. PlayStation 4 üzerindeki reklama şu an ulaşamıyoruz ama yazımızın en altından asıl reklamı sizler de izleyebilirsiniz.

RAGE 2

RAGE 2 duyurusu da bugün geliyor

Tabii bu reklam sızdırması ardından da oyunun artık duyurulacağı kesin oldu. Zaten Bethesda ve oyunun geliştirici ekibi de 14 Mayıs 2018 tarihini işaret ediyordu. Yani, oyunun duyurusu bugün yapılacak ve muhtemelen yeni bir video ile karşılaşacağız. Bu videonun, yazımızda yer vereceğimiz videonun olacağını zannetmiyoruz çünkü bu video hem oldukça kısa, hem de bir reklam. Bethesda, muhtemelen yine kısa bir video hazırlamıştır ama reklam tadında da olacağını zannetmiyoruz.

Hemen aşağıdan bahsetmiş olduğumuz reklam videosunu izlemeyi de sakın unutmayınız çünkü Bethesda bu reklamı kısa bir süre içerisinde kaldıracaktır. Bizler bu satırları yazdığımız sırada reklam hala aktif ama sizler geç okursanız, muhtemelen reklam kaldırılmış olacak. Bu yüzden hemen yukarıya, videonun en sonundan aldığımız resmi RAGE 2 görselini ekliyoruz. Oyunun bugünkü resmi duyurusu yapılana kadar heyecanınızı bastırsın efendim.

https://www.youtube.com/watch?v=Kgawqv5mff0

Etiketler: