Haftanın ortasına gelmemiz ile birlikte PlayStation Store da güncellendi. Güncellenen PlayStation Store ile de yeni Haftanın Fırsatı kampanyası ortaya çıktı. Peki, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları, bu hafta hangi video oyununu uygun bir fiyat ile satın alabilecekler? Bu sorunun cevabı, başlığımızdan da anlayabileceğiniz gibi Kingdom Come: Deliverance. Şu an PlayStation Store üzerinde bu video oyunu 120 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Oyunun orijinal fiyatı ise 180 TL idi.

Kingdom Come: Deliverance

Bahsetmiş olduğumuz bu kampanya, sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları için geçerli. Ayrıca, indirimden yararlanabilmek için PlayStation Plus üyesi olmanıza da gerek yok. Yalnız, bu fırsattan yararlanmak için elinizi biraz çabuk tutmak isteyebilirsiniz. Çünkü, yapılan açıklamalara göre bu fırsat, 15 Mayıs 2018 tarihinde sonra erecek. O tarihten sonra da zaten başka bir video oyunu Haftanın Fırsatı ile oyuncuların karşısına sunulacak.

PlayStation Store üzerinde neredeyse 1300 değerlendirmeye sahip olan bu video oyunu, bahsettiğimiz değerlendirmelerden ortalama olarak 4 yıldız alıyor. 23.41 GB dosya boyutuna sahip olan bu video oyunu, ne yazık ki resmi olarak Türkçe dil desteği de sunmuyor. Yine de oyunu İngilizce seslendirme ve alt yazı seçenekleri ile rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Eğer güzel bir RYO deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz.

Kingdom Come: Deliverance için ek paket bile bulunuyor

Eğer bahsetmiş olduğumuz fırsatı değerlendirdiyseniz, ardından da oyun için çıkışını gerçekleştirmiş olan tek bir ek paket, sizlerin ilgisini çekebilir. Bu ek paketin adı Treasures of the Past ve satış fiyatı indirimsiz bir şekilde sadece 15 TL. Treasures of the Past isimli bu minik ek paket ile oyundaki karakterimiz için özel bir zırh, hazine haritaları ve keşfedilecek yeni bölgeler ekleniyor oyuna.

Bahsetmiş olduğumuz bu Treasures of the Past isimli ek paket de neredeyse 250 değerlendirmeden 4 buçuk yıldız ortalamaya sahip. Yani, oyuncular bu minik ek paketi sevmiş gibi görünüyor. Sizler de kendi oyun deneyiminizi zenginleştirebilmek adına bu ek paketi kullanabilirsiniz bizce.