Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

FIFA 20 ile gelecek olan Volta modu nedir?

Volta ile sokaklara geri döneceğiz.

EA, FIFA 20 oyununu duyurdu. Bu duyuruda Volta isimli yeni bir oyun moduna da yer verildi. FIFA Street oyununun daha modern, gelişmiş ve bir mod haline getirilmiş hali olan Volta, yine de bazı oyuncuların kafasını karıştırmış olabilir. Bu sebepten ötürü de sizlere bu oyun modunun ne olduğunu anlatmak istedik. Bakalım, FIFA 20 ile gelecek olan Volta isimli yeni oyun modu neymiş?

FIFA 20

FIFA 20 içerisinde FIFA Street deneyimi yaşayacağız

Açıklamalara göre Volta isimli yeni oyun modu ile az oyunculu maçlarla karşılaşacağız. En fazla 5v5 olarak oynanabilecek olan bu oyun modunda özgün bir kültür göreceğiz. Volta ile sokak futbolu dünyasının yaratıcılığını göreceğiz. Tabii bunu yaparken, kendi futbolcumuzu da oluşturabileceğiz. Bu noktada da oyuncuların karşısına bolca yeni özelleştirme seçeneği sunulacak.

Vola isimli oyun modunda oluşturulan kadın veya erkek futbolculara çeşitli giysiler, saç stilleri, dövmeler ve oyun içi kutlama ifadeleri verilebilecek. Çevrim içi de oynanabilecek olan Volta ile futbolcu özelleştirmesi ön planda olacak. Yeni kozmetik eşyalar ise mod içerisinde görevleri tamamladıkça, düzenli bir şekilde açılacak.

FIFA 20 oyunundaki bu oyun modunda bolca farklı mekan da olacak. Oyuncular, Amsterdam’daki bir alt geçitten, Londra’daki bir halı sahaya ve Tokyo’daki çatı sahasına kadar birçok yere gidebilecek. Her mekanda ise farklı deneyimler yaşanabilecek. Bu farklı mekanlarda 3v3, 4v4, 5v5 olarak futbol oynanabilecek. Ayrıca bu karşılaşmalarda kale boş olarak da ayarlanabilecek.

Eğer Volta moduna daha geniş bir çerçeveden bakmak gerekirse de oyunculara sunulacak asıl modları görebiliyoruz. Oyuncular, bu sokak futbolu deneyimini Dünya, Hikaye, Lig ve Santra modlarında deneyebilecek. Santra modunda gerçek futbol takımları, sokaklara inecek. Lig ise çevrim içi bir deneyim sunacak. Hikaye, adı üstünde bir hikaye sunacak. Dünya ile de oyuncular kadrolarını oluşturabilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir