Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

FIFA 20 duyuruldu ve oyunun ilk detayları açıklandı

Açıklamalara bakacak olursak, oyuncuların karşısına FIFA 20 ile Volta isimli yeni bir oyun modu çıkacak.

EA Play 2019 daha başlamadan önce FIFA 20 duyuruldu, oyunun ilk detayları açıklandı ve tabii ki ön sipariş dönemi de başladı. EA tarafından yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, 27 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Belli ki bu sene, Nintendo Switch ve özellikle de Google Stadia pas geçilecek. Oyunun ilk detayları ise haberimizin devamında yer alıyor!

FIFA 20

FIFA 20 ile FIFA Street bile geri dönüyor

EA, öncelikle bu video oyunu için Volta isimli yeni bir oyun modu duyurdu. Bu oyun moduna ait görseli, hemen yukarıdan sizler de görüyorsunuz ve belli ki FIFA Street benzeri bir deneyim, oyuncuları Volta ile bekliyor olacak. Oyuncular, Volta ile kendi futbolcularını oluşturabilecek, onları geliştirebilecek ve dünyanın dört bir yanında futbol oynayabilecek. Bu dört bir yana Tokyo ve Amsterdam bile dahil!

Açıklamalara bakacak olursak, FIFA 20 ile oyuncuların karşısına çıkacak olan Volta ile 3v3, 4v4 ve 5v5 olarak karşılaşmalar yapılabilecek. Bu oyun modunda hem bir hikaye modu, hem de bir şampiyonluk modu yer alacak. Ayrıca oyuncular, bu şampiyonluk moduna, hikaye modu aracılığı ile de ulaşabilecek. Açıklamaların devamına göre bu oyun modu ile birlikte oyunun genel olarak oynanışı da iyileşecek.

EA tarafından yapılan açıklamalara göre oyunculara sunulacak olan Football Intelligence sistemi sayesinde daha gerçekçi bir deneyim yaşanabilecek. Authentic Game Flow ise oyuna eklenecek başka bir sistem olacak. Authentic Game Flow ile oyuncular, pozisyonlanmalarını daha iyi ayarlayabilecek. Ayrıca, serideki Decisive Moments ve Ball Physics System isimli sistemler de iyileştirilmiş olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x