Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

EA, FIFA 20 ile gelecek olan Volta modunu detaylandırdı

Volta ile farklı oyun modları da FIFA 20 içerisinde oyuncuları bekliyor olacak.

FIFA 20 ile muhtemelen Yolculuk modu karşımıza çıkmayacak ama EA, oyuncuları boş bırakmamak için Volta isimli yeni bir oyun modu geliştirmiş gibi görünüyor. Bugün ise bu oyunun detaylandırılması ile birlikte, Volta isimli yeni oyun modu da detaylandırıldı. Bizler de bu içeriğimiz aracılığıyla anladığımız her şeyi sizlere aktaracağız.

FIFA 20

Volta ile FIFA 20 oyununda adeta FIFA Streets deneyimi yaşanacak

EA tarafından yapılan açıklamalara göre Volta ile seri, köklerine dönecek. Oyuncular, bu oyun modu ile daha küçük ama otantik bir futbol deneyimi yaşayacak. Volta ile stadyumlarda, yüz binlerce kişinin önünde değil; sokaklarda, belki birkaç kişinin önünde futbol yeteneğimizi sergileyeceğiz. Bu oyun modu ile kendi futbolcumuzu oluşturup, ona şekil ve bir tarz verip, kendi oynanış tarzımızı ortaya çıkartabileceğiz.

Volta isimli oyun modu ile FIFA 20, farklı bir oynanış deneyimi sunacak. Yani, bu oyunda herhangi bir modda oynadığınız futbol ile Volta modundaki futbol, aynı olmayacak. Oyuncuların karşısına çok daha kolay ama bol kontroller çıkacak. Oyuncular, duvarları bir avantaj olarak kullanabilecek ve benzersiz bir deneyim yaşanabilecek. Bu deneyimin bir parçası olarak, futbolcumuzu da neredeyse sınırsız içerikle özelleştirebileceğiz.

Bu oyun modu ile Amsterdam, Londra ve Tokyo gibi yerlere gideceğiz. Mesela, hemen yukarıdan görebildiğiniz görselde, Amsterdam’dayız. Bu alanlarda 3v3 Rush, 4v4, 4v4 Rush, 5v5 ve Professional Futsal isimli modlar oynanabilecek. İçerisinde Rush olan modlarda kaleci olmayacak. Ayrıca bu oyun modunun içerisinde de mini modlar bulunacak.

FIFA 20 oyunundaki Volta ile oyunculara sunulacak olan ilk mini oyun modu Kick-Off olacak. Bu oyun modunda profesyonel takımları, sokak seviyesine çekebileceğiz. World isimli modda ise topluluk tarafından oluşturulmuş takımlara karşı, tekli oyunculu şekilde oynamak mümkün olacak. Story modunda ise adından da anlayabileceğiniz gibi hikaye temelli bir deneyim yaşanacak. Son olarak, League modu da çevrim içi bir deneyim sunacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir