Geçtiğimiz akşam resmi duyurusu yapılan Battlefield V, PC oyuncularını şaşırtan bir sürpriz ile karşımıza çıktı. EA, DICE ve NVIDIA ekiplerinden gelen açıklamalara göre bu 3 ekip de, Battlefield 5 oyununun PC sürümü için partner oluyor. Bu partnerlik sayesinde ise PC oyuncularına en iyi deneyimi yaşatmak planlanıyor. Battlefield serisinin geliştiricilerinin AMD ekibi ile artık çalışmayacak olması da, bir grup oyuncuyu üzdü tabii ki.

Battlefield 5

NVIDIA ile DICE tekrar partner oldu

DICE ekibinin yapımcılarından olan Andreas Morell, “Battlefield V ile bizim bilgisayar platformunu sevdiğimiz gibi seven bir ekip ile partner olmak istedik. Kendi yetenekli geliştiricilerimiz ile NVIDIA ekibinin gelişmiş PC teknolojilerini birleştirince; karşımıza en etkileyici, en derin ve en gerçekçi Battlefield 5 deneyimi çıkıyor.” dedi bu konu hakkında.

Aynı konuda NVIDIA ekibi de bir açıklama yaptı ve, “PC platformunda oyuncuların en iyi deneyimi yaşayabilmesi için DICE ekibine yardım ediyoruz. NVIDIA mühendisleri ile Battlefield V oyununun geliştiricileri birlikte çalışıyor ve GeForce Experience ile NVIDIA kullanıcılarına birçok farklı özellik sunulmaya çalışılıyor. Game Ready sürücüleri, Optimal Playable ayarları ve diğer özel NVIDIA ayarları, Battlefield 5 oyuncularını bekliyor olacak.” dedi.

Battlefield 5 oyununa ön sipariş verenler, bu hediyelere sahip oluyor

EA ve DICE ekipleri, bahsetmiş olduğumuz oyunu duyurduktan sonra, doğal olarak ön siparişleri de aktif hale getirdi. Eğer şu an Battlefield V oyununa ön sipariş verirseniz, öncelikle oyunun açık beta sürecine herkesten önce katılabiliyorsunuz. Ayrıca oyun çıktığı zaman fazladan Special Assignments, Special Soldier Set ve 5 adet Battlefield 1 silahına sahip olabiliyorsunuz.

Eğer oyunun normal sürümüne ön sipariş vermek sizleri kesmiyorsa, oyunun Deluxe Edition haline ön sipariş verebilirsiniz ve daha fazla hediyenin sahibi olabilirsiniz. Deluxe Edition için ön sipariş veren oyuncular, bahsettiğimiz hediyelerin yanında ekstra olarak 5 adet Paratrooper Outfit, daha fazla Special Assignments, Airlift ile 20 adet haftalık eşya ögelerine sahip olabiliyor.

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster