Bu sene bir Battlefield oyunu çıkacak, bunu hepimiz biliyoruz. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan söylentiler, bu sene İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyunun piyasaya sürüleceğini, 2020 senesinde ise Vietnam’da geçen Battlefield: Bad Company 3 oyununun piyasaya sürüleceğini gösteriyordu. Bugün ise ortaya daha farklı bir söylenti çıktı. Bir Twitter kullanıcısının dediğine göre bu sene piyasaya sürülecek olan oyun Battlefield: Bad Company 3 olacak. Peki, bu Twitter kullanıcısı neden bu kadar önemli? Çünkü kendisi resmi Battlefield ekibinin Twitter hesabı tarafından ve yine diğer resmi DICE geliştiricileri tarafından takip ediliyor. Kendisi muhtemelen bir geliştirici veya eskiden geliştirici idi.

Battlefield: Bad Company 3

Sizlerin de yukarıdan görebileceğiniz bu paylaşım, ResetEra ve Reddit gibi platformlarda popüler olduktan sonra gönderi silindi ve bu hesabın sahibi, kendi profilini gizli yaptı. Bunun nedeni bilinmezken, atılmış olan bu adım, söylentilerin gerçek olabilme ihtimalini bizce biraz daha ileri sürüyor. Ayrıca, önceki söylentilere göre DICE Los Angeles ekibi Battlefield: Bad Company 3 üzerinde çalışıyordu. Ekip, çok uzun süredir bu proje üzerinde çalışıyor ve artık piyasaya sürülebilir duruma gelmiş olması gerekiyor. DICE ekibinin ana stüdyosu olan DICE Stockholm ise Battlefield 1 projesi bittiğinden beri yeni oyun üzerinde çalışıyor. Bu yüzden DICE Los Angeles, projesini bitirmeye daha yakın gibi görüyor mantıken.

Battlefield: Bad Company 3 söylentileri doğru olabilir mi?

Peki, bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Battlefield: Bad Company 3 bu sene mi piyasaya sürülecek? 2020 senesinde mi? Ayrıca, daha önceki söylentiler bu sene piyasaya sürülecek olan oyunun İkinci Dünya Savaşı temalı olacağını belirtiyordu. Sizce bu oyun İkinci Dünya Savaşı temalı mı olacak, yoksa orijinal söylentideki gibi Vietnam dönemine mi gideceğiz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Etiketler: