Ubisoft cephesinin 2018 senesi için hazırladığı iddialı yapımlardan olan The Crew 2, eğer merak ettiğiniz ve beklediğiniz bir yapımsa acele etmenizi öneriyoruz. Çünkü oyunun açık beta süreci başladı ve sınırlı bir süre için, dileyen tüm oyuncuların hizmetine sunuldu. Kara, hava, deniz gibi farklı alanlarda ve farklı koşullarda oldukça eğlenceli yarışlara katılmaya imkan veren oyunun bir büyük özelliğinin de haritasının tüm Amerika Birleşik Devletleri’ni kapsaması olduğunu hatırlatalım. Oyunun açık beta sürecinin ne kadar devam edeceği, hangi tarih aralığını kapsadığını ve hangi platformlar için erişebilir olduğuna dair detayları haberimizin içeriğinde sizler için kaleme aldık.

The Crew 2 açık beta süreci kısıtlı bir süre için başladı

The Crew 2 oldukça iddialı geliyor

Öncelikle The Crew 2 açık beta sürümünü denemek için acele etmenizi önerdiğimizden ötürü, erişimin sağlandığı zaman aralığını vermekle başlayalım. Eğer dilerseniz; oyunun herkes tarafından kolaylıkla ulaşılabilecek olan açık beta sürümünü, 21 Haziran 2018 ile 25 Haziran 2018 tarihleri arasında kullandığınız platforma dijital olarak indirip deneyebilirsiniz. Kullandığını platform demişken, bu deneyimi PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının herhangi biri vasıtasıyla yaşayabilirsiniz. Kısa bir zaman aralığı var, kaçırmayın diye öneriyoruz; çünkü oyuna dair aklınızda kalan pek çok sorunun yanıtını açık beta sürümünde bulacaksınız.

Kısaca, The Crew 2 açık beta sürümünü indiren oyuncuların nelerle karşılaşacaklarına da değinelim. Öncelikle bunun bir demo sürüm değil beta sürüm olduğu zaten yazılı olarak da görülüyor ama kapsamının kısıtlı olmadığını söyleyelim. Oyunun giriş bölümündeki kara, deniz ve hava araçlarıyla olan yarışlara kısmen katıldıktan sonra kendimizi açık dünyada buluyoruz. Burada, tüm harita boyunca; gezinti yapabileceğimiz gibi sokak yarışları, bot yarışları, uçak yarışları ve arazi yarışları gibi farklı alanlardaki müsabakalara katılım sağlayabiliyoruz.

Açık beta sürümünü, oyunun tam sürümünden ayıran en önemli farkların; oyuncu kariyerindeki kısıtlamalar, bir ölçüden sonra ilerlenememesi ve belirli tarihler arasında oynanabilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Yani oyunu deneyimlemek, merak ederek görmek isteyen oyuncuları fazlasıyla tatmin edecek bir seçenekle karşı karşıya olunduğunu belirtelim. Eğer siz de oyunu merak ediyor ve deneyimlemek istiyorsanız buraya tıklayıp kaydınızı yaptırabilir ve vakit kaybetmeksizin açık beta sürümünü indirmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler: