Xbox Wire üzerinden yapılan bir açıklama sayesinde önümüzdeki ay Xbox Game Pass sistemine eklenecek olan video oyunlarını öğrenmiş olduk. Yapılan açıklamalara bakacak olursak, Temmuz 2018 içerisinde bu sisteme Warhammer: Vermintide 2, DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Bomber Crew, Abzu, Shadow Complex Remastered, Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 ve Human Fall Flat oyunları eklenecek. Eğer dilerseniz haberimizin devamından bu konuya daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass sistemine tüm oyunlar aynı gün gelmeyecek

Öncelikle, saymış olduğumuz tüm video oyunları aynı günde sisteme eklenmeyecek. DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Abzu, Shadow Complex Remastered, Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 ve Human Fall Flat isimli video oyunları sisteme 1 Temmuz 2018 tarihinde eklenecek. Bomber Crew isimli video oyunu ise Xbox Game Pass sistemine 10 Temmuz 2018 tarihinde gelecek. Son olarak ise Warhammer: Vermintide 2 karşımıza çıkacak çünkü bu video oyunu da sisteme 11 Temmuz 2018 tarihinde eklenecek.

Aylık 30 TL gibi bir bedel ödeyerek satın alabileceğiniz bu abonelik sisteminde şu sıralar birbirinden güzel video oyunları bulunuyor. Mesela şu an sisteme abone olan insanlar; Sea of Thieves, State of Decay 2, Rise of the Tomb Raider ve Fallout 4 gibi video oyunlarını direkt olarak oynamaya başlayabiliyor. Şimdi ise sisteme DiRT 4, Zombie Army Trilogy ve Elder Scrolls IV: Oblivion gibi video oyunlarının eklendiğini göz önünde bulundurursak; Xbox Game Pass sistemine abone olmak için güzel bir zaman olduğunu söyleyebiliriz herhalde.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster