Roller Champions oyununun alfa ve beta süreçleri ile sıfırıncı sezonu duyuruldu

Roller Champions, üç farklı seviyede oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ubisoft, oyuncuların 2020 senesinde piyasaya çıkacak; seyircilerle dolu bir arenada paten kayıp, pas atıp, çalım atıp ve gol atmak için oynadığı ücretsiz oynanabilen, takım tabanlı spor oyunu Roller Champions için Kapalı Alfa tarihlerini duyurdu. Oyuncular şimdi PC için Uplay platformunda, 11 Mart 2020 tarihinde, Türkiye saati ile 19:00’dan 23 Mart 2020, saat 23:00’a kadar bu video oyununun kapalı alfa sürecini oynama şansını elde edebilirler. Tabii bunun için öncelikle alfa için kayıt olup, kabul edilmeniz gerekecektir.

Roller Champions

Roller Champions sonunda oynanabilir olarak geliyor

Kapalı alfa süreci oyunculara geri bildirimlerini geliştirme ekibi ile paylaşma olanağı ve bir ödül kazanma fırsatı sunar; oyun çıktığında kullanabilecekleri özel bir oyun içi kıyafet de hediye olarak verilir. Kapalı alfa sürecinde oyuncular, yüksek tempolu aksiyonu ve yeni özellikleri deneyimleyebilecekler. Bu özelliklerden biri karakter özeleştirme olacak. Oyuncular, bir karakter oluşturabilir ve eldiven, paten, kıyafet ve kask/saç stilleri de dahil olmak üzere karakterlerini özelleştirmek için 70 öge arasından seçim yapabilirler.

Roller Champions oyununda yeni bir arena da yer alacak. Eğrilik, yükseklik ve diğer çevresel unsurlar geliştirilmiş navigasyon ve oynanış sağlar ve oyuncular şimdiye kadarki en büyük ve en etkileyici arena olan Chichén Itzá içerisinde oynayabilecekler. Yeni hareketler de oyuna aksiyon katacak; oyuncular, uzun çalım ve havadan çalım da dahil olmak üzere heyecan verici hareketleri ve yakalama desteği, yakalama çift zıplama ve yakalama çift şut gibi yeni takım hareketlerini kullanabilirler.

Tüm bu içerikleri eğer kapalı alfa için kayıt olursanız ve seçilirseniz yaşayabileceksiniz. Eğer kayıt olduğunuz halde kapalı alfa için seçilmezseniz, oyun sizi otomatik olarak kapalı beta süreci için katılabilir hale getirecek. Kapalı betanın ne zaman başlayacağı bilinmiyor ama kapalı alfa için kayıt olan herkesin kapalı beta sürecine katılabileceği belirtiliyor. Kapalı beta ardından da sıfırıncı sezon başlayacak ve tüm bu süreçlerde oyunculara yepyeni içerikler sunulacak. Bu arada, kapalı alfa bittikten sonra her ilerleme silinecek.

Ubisoft Montreal, Ubisoft Winnipeg ve Ubisoft Pune ile geliştirilen bu video oyunu; heyecan verici ve yüksek tempolu takım PvP oynanışı sunan yeni bir patenli spor deneyimidir. Üç oyuncudan oluşan iki takım, dünyanın dört bir yanındaki arenalarda birbirlerine karşı mücadele ediyor ve oyuncular, taraftarların tezahüratlarıyla coşkulanırken; top kendi takımlarına geçiyor ve rakiplerinden sıyrılıp mücadele ediyor ve paten alanının üstünde kalan aydınlatılmış halkadan topu geçirerek puan kazanıyorlar.