EA ekibi, EA Play 2018 sırasında Origin Access Premier sistemlerini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu sistem, klasik bir oyun aboneliği sistemi olacak. Bu abonelik sistemi, çıkışını içerisinde bulunduğumuz yaz aylarında gerçekleştirecek ve sistem, Origin Access aboneliğinden farklı olacak. Zaten adından da anlarsınız, duyurulan yeni sistem biraz daha özel bir yapıya sahip. Çünkü bu sistem sayesinde en yeni EA oyunlarını sadece abonelik parası vererek oynayabileceksiniz.

Origin Access Premier

Origin Access Premier, yeni EA oyunları ile dolacak

Microsoft ekibi halihazırda Xbox Game Pass ile benzer bir sistem yürütmeye çalışıyor. Mutlaka bilirsiniz, Sea of Thieves ve State of Decay 2 gibi birinci parti Microsoft oyunları, Xbox Game Pass sistemine çıkış yaptıkları gün ekleniyor. Belli ki EA ekibi de benzer bir yol takip etmeye hazırlanıyor. EA tarafından gelen açıklamalara göre Origin Access Premier aboneleri; Anthem, Battlefield ve Anthem gibi video oyunlarını PC üzerinde, oyunlar çıktığı an ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Tabii ücretsiz dediğimize bakmayın, öncelikle Origin Access Premier için abonelik parası vermeniz gerekmekte.

Peki, sizler bu abonelik sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Böyle bir ekstra sistem yerine EA Access veya Origin Access direkt olarak güçlendirilemez miydi? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster