Call of Duty: Modern Warfare II oyununda ikinci sezon başlamak üzere ve Kastov-74u, serideki birçok oyuna hakim olan AK-74u ile aynı olduğu ve bu oyunda da farklı olmadığı için uzun süredir hayranlara aşina olacak. Hayranların gözdesi olan bu silahı, bir sonraki oyununuza götürmeden önce, oyunun içerisindeki en iyi teçhizatı oluşturmak için silah parçaları ve avantajları donattığınızdan emin olun. Bunun için de rehber yazımızı kullanabilirsiniz.


Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0 için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II oyununda Kastov-74u için kullanabileceğiniz en iyi parçalar Muzzle için FTAC Castle Comp, Barrel için SA Ultra III, Laser için Schlager PEQ Box IV, Stock için Spetsnaz S10 Stock ve Rear Grip için True-Tac Grip olacaktır. Bu parçaları taktığınız halde hem SMG, hem de Assault Rifle kullanan oyunculara rahatlıkla meydan okuyabilirsiniz. SA Ultra III Barrel, Spetsnaz S10 Stock ve True-Tac Grip, bu noktada silahı daha mobil bir hale sokarken; FTAC Castle Comp birazcık kontrol sağlıyor ve Schlager PEQ Box IV de daha hızlı nişan almanızı sağlıyor.

Kastov-74u silahını bu şekilde ayarladıktan sonra, teçhizatlarınızı da değiştirmeniz gerekiyor. Bu noktada Perk olarak Bomb Squad, Scavenger, Fast Hands ve Quick Fix öneriyoruz ama sizler dilerseniz Scavenger ve Fast Hands haricinde bu seti özelleştirebilirsiniz. Bomba olarak da Flash Grenade ve Semtex önerebiliriz ama bunları da eğer dilerseniz değiştirebilirsiniz. Field Upgrade olarak da eğer isterseniz Dead Silence ile yolunuza devam edebilirsiniz efendim.

Son olarak, Call of Duty: Modern Warfare II oyununda Kastov-74u silahının kilidini açabilmek için Kastov 545 isimli Assault Rifle ile 13. seviyeye gelmeniz gerekiyor. Yalnız, ondan önce 23. seviyeye ulaşıp, Kastov 762 silahının kilidini açmalısınız ve sonra aynı silahı 13. seviyeye geçirip, Kastov 545 silahının kilidini açmalısınız. Ondan sonra yeni silahınızı 13. seviyeye çekip, Kastov-74u ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. O zamana kadar da eğer dilerseniz alternatif bir silah olarak Lachmann Sub veya M4 kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster