İlk çıkışını gerçekleştirdiği 2000 senesinden itibaren; video oyunu dünyasının en ünlü kiralık katili unvanını kimselere kaptırmayan Ajan 47, yeni maceralarıyla, ortalığı karıştırmaya devam edecek gibi görünüyor. Duyurusunun ardından hayranlarını mutlu eden serinin son oyunu Hitman 2 için yayımlanan yeni oynanış videosuyla birlikte, Miami şehrinde organize edilen yarışlara gidiyoruz. Karşılaşacağımız curcunaya şahit olmakla birlikte, yeni oyuna dair pek çok mekaniği de bu video vasıtasıyla görme imkanına erişiyoruz. Bahsettiğimiz videoyu haberimizin en alt kısmından izleyebileceğinizi belirtip, videonun dikkat çeken hususlarını anlatmaya geçelim dilerseniz.

Hitman 2 oynanış videosu ile Miami yarışlarına gidiyoruz

Hitman 2, çeşitlilik kavramını ön plana çıkartıyor

Yayımlanan yeni Hitman 2 videosu, öncelikle bizlere şunu söylüyor: Kesinlikle kaliteli, üzerinde uğraşılan bir çalışmayla karşı karşıyayız. Detaylı biçimde hazırlanmış sahneleri gördüğümüzde, sanki bir aksiyon oyunu değil de yarış oyununun giriş bölümündeymişiz izlenimine kapılabilirsiniz. Yapılan organizasyondaki pek çok unsurun oyunda bulunması, çok fazla sayıda animasyon hazırlanması, yapılabileceklerin çokluğu, videoyu seyredenlerin ilk aklına gelenler olacaktır. Tüm bunlarla birlikte oyunda bulunacak olan farklı oynanış mekaniklerinin ve yeni özelliklerin de bu videoda gösterildiğini belirtelim.

Oyunla birlikte gelen yeni mekanikler hızlı ama anlaşılır biçimde videoda gözler önüne seriliyor. Oyundaki farklı mekanlardan bir geçiş sunulurken, silah olarak kullanılan nesnelerin çeşitliliği de dikkat çekiyor. Ayrıca bu nesnelerin fırlatılma dinamiklerinin oyuna çeşitlilik kattığını görürken, bol bol farklı suikast yöntemleriyle karşılaşacağımızı anlayabiliyoruz. Tüm bunlarla birlikte, oyundaki giysi çeşitliliği de yine kısa ama açıklayıcı bir biçimde bizlere sunuluyor. Oyuncuların, suikast işlemek için yine akla gelmeyecek kostümler kullanacağı açıklanmış oluyor.

Hayranlarının merakla beklediği, henüz deneyimlememiş olanların da şans verebileceği bir video oyun daha günden güne yakınımıza doğru geliyor. Videoya izlediğimizde, efsanevi suikast ve aksiyon oyunu serisinin, üzerine koyarak ilerlediğini, günün koşullarına uyum sağlayan, kaliteli bir yapıyla, hayranlarını mutlu etmeyi amaçladığını görebiliyoruz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 13 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştireceği açıklanan Hitman 2 oyununun oluşturacağı etki şimdiden merak konusu olmuş vaziyette. Eğer isterseniz oyunu, erken sipariş ile satın alabileceğinizi hatırlatalım. Bahsettiğimiz videoyu da belirttiğimiz gibi hemen alt kısımdan seyredebilirsiniz.