Horizon: Forbidden West

Gran Turismo 7, Returnal ve Horizon: Forbidden West oyunlarının çıkış tarihi aralığı belli oldu

2021, PlayStation 5 için çok iyi geçecek gibi duruyor.

PlayStation 5, birbirinden güzel video oyunları ile oyuncuların karşısına çıkacak. Yalnız, Sony Interactive Entertainment tarafından bugüne kadar duyurulmuş tüm yeni nesil oyunlar, bir anda PlayStation 5 için gelmeyecek. Bazı oyunlar 2021 senesine sarkacak, bazıları ise 2022 ve devamında görünecek. Şimdi ise bahsi geçen yeni nesil konsol için yayımlanmış olan bir çıkış videosu aracılığı ile 2021 senesinde çıkacak olan oyunları öğrendik. Durumu özetlemek gerekirse, 2021 senesinde oyuncuların karşısına Gran Turismo 7, Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart ve Horizon: Forbidden West oyunları çıkacak.

Horizon: Forbidden West

Horizon: Forbidden West, 2021 senesinin büyük oyunu olacak

Haberimizin en tepesinden de izleyebileceğiniz bir çıkış videosu, PlayStation 5 için yayımlandı. Aslında bu çıkış videosunda görüntü olarak pek de özel bir şey bulunmuyor ama detaylara dikkat ettiğiniz zaman çok kritik bilgiler öğreniyoruz. Bu görüntülerin sonlarına doğru çıkan bir bildirime göre Gran Turismo 7, Returnal ve Ratchet & Clank: Rift Apart isimli video oyunları, 2021 senesinin ilk yarısında çıkacak. Muhtemelen Ratchet & Clank: Rift Apart oyununu Şubat 2021 civarında göreceğiz. Gran Turismo 7 ise Mayıs 2021 döneminde karşımıza çıkacak. Yaz aylarını da Returnal şenlendirecek.

Aynı reklama göre Horizon: Forbidden West ise 2021 senesinin ikinci yarısını hedefliyor olacak. Yani, Sony Interactive Entertainment için 2021 senesinin sonbahar döneminin büyük oyunu muhtemelen Horizon: Forbidden West olacak. Oyuncular aynı zamanda yeni God of War oyununu da 2021 senesi için bekliyor ama bizce o oyun 2022 veya 2023 senelerini hedefliyor. Haberimizi sonlandırmadan önce PlayStation 5 hakkında ufak bir bilgi daha vermek istiyoruz. Öğrenildiği üzere bu konsolda, bir Remote Play uygulaması olacak. Bu uygulama sayesinde PlayStation 4 konsolundan PlayStation 5 oyunlarını internet üzerinden yayın aracılığı ile oynayabileceksiniz.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x