eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununun mobil sürümü, 400 milyondan daha fazla kez indirildi

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununun mobil sürümü için bir güncelleme de yolda.

Konami tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre eFootball Pro Evolution Soccer 2021 veya kısa adı ile eFootball PES 2021 oyununun mobil sürümü, 400 milyondan daha fazla kez indirildi. Futbol yıldızı Lionel Messi bu büyük başarının kutlamalarına, özel bir röportajla katılacak. Ayrıca, kutlamalar çerçevesinde #MessiChallenge etiketiyle sosyal medyadan bir soru cevap etkinliği düzenlenecek ve yepyeni bir unutulmaz an serisi yayımlanacak. Bu arada, bahsi geçen mobil oyunun iOS ve Android için ücretsiz olarak bulunduğunu da belirtmek istiyoruz.

eFootball PES 2021

eFootball PES 2021, bir başka büyük başarıyı daha kutluyor

eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununun ve genel anlamda markanın elçisi olan Lionel Messi ise bu başarıyı bugün, markanın resmi Twitter hesabından yapılacak bir röportajla kutlayacak. Bu röportaj aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge etiketiyle düzenlenecek bir etkinliğe de temel oluşturacak. Oyuncuların Messi ile ilgili soruları cevaplayacağı etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumundaysa Konami, katılımcılara Lionel Messi’nin yer aldığı yepyeni bir unutulmaz an serisi (Iconic Moments Messi) hediye edecek. Katılımcılara yardımcı olmak için soru-cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde paylaşılacak.

Haberimizi sonlandırmadan önce bahsi geçen video oyununa yarın da bir güncellemenin geleceğini belirtmek istiyoruz. Bu güncellemenin sürümü v5.3.0 olacak ve European Club Championship Home v Away isimli bir etkinlik oyun içerisinde başlayacak. Oyuncular, etkinlikte başarı göstererek myClub Coins gibi ödüller kazanabilecek.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x