Bir Twitter kullanıcısı Call of Duty: Black Ops III içerisine eklenmiş olan yeni bir özelliği keşfetti. Bu keşfe göre artık insanlar Call of Duty: Black Ops 3 içerisinde para ödeyerek kıyafet setleri satın alabiliyor. Her kıyafet setini satın alabilmek için ise oyuncuların 1’den fazla seçeneği bulunuyor. Bu seçeneklerden bir tanesi 3 Dolar ödemek, bir diğeri ise 6 Dolar ödemek. Dilerseniz bu seçenekleri şimdi sizlere detaylandıralım.

Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty: Black Ops 3 içerisinde bir şeyler test ediliyor sanki

Seçeneklerden ilki, dediğimiz gibi 3 Dolar, yani 300 CP ödeyerek kıyafet seti satın almak. Fakat bu setleri bu kadar ucuza alabilmek için bir kontrat tamamlamanız gerekiyor. Bu kontrat da 15 oyun kazanmanızı söylüyor. Yani, istediğiniz kıyafet setini ucuza almak istiyorsanız 15 maç da kazanmanız gerekiyor. Eğer kıyafet setine hemen sahip olmak isterseniz de 6 Dolar, 600 CP ödeyerek setleri satın alabiliyorsunuz.

Call of Duty: Black Ops IIII oyununun çıkmasına sadece birkaç ay kala Call of Duty: Black Ops III içerisinde böyle bir yenilik bulunması bizleri oldukça düşündürdü. Oyunun geliştirici ekibi, Call of Duty: Black Ops IIII için bazı şeyleri serinin önceki oyununda test ediyor olabilir. Bu da demek oluyor ki, Call of Duty: Black Ops IIII içerisinde karşımıza çıkacak olan mikro ödeme modeli, bu şekilde olabilir. Açıkçası, bizlerin bu model ile bir problemi bulunmuyor. Oyuncular eğer isterse ganimet kutularında şansını deneyebilir, isterse de bir set olarak kıyafetleri direkt alabilir.