Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Xbox, E3 2020 etkinliğine katılacak ve kendileri için bir kilometre taşı olacak

PlayStation markasının yokluğunu yine Xbox başarılı bir şekilde değerlendirebilecek mi?

Bugün, E3 2020 için oldukça hareketli bir gün oldu. Öncelikle PlayStation, bu senenin etkinliklerine katılmayacağını resmi olarak açıkladı. Ardından bu etkinliğin organizatörleri, etkinlik alanında bolca yenilik sunulacağını belirtti. Şimdi de Xbox, bahsi geçen etkinliklere katılacaklarını ve bu senenin kendileri için bir kilometre taşı olacağını açıkladı. Geçtiğimiz sene de PlayStation markasının yokluğunu çok iyi bir şekilde kullanan bu marka, belli ki 2020 senesinde de oyuncuları çok mutlu edecek.

Xbox

Xbox, E3 2020 sırasında yine büyük bir şov yapacak

Xbox markasının patronu olan Phil Spencer, Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile duyurdu E3 2020 etkinliklerine katılacaklarını. Takımın bu etkinlik için halihazırda çok çalıştığını belirten Phil Spencer, oyunculara sevecekleri şeyleri göstereceklerini de belirtti. Aynı patron, 2020 senesinin kendileri için kilometre taşı yılı olacağını da söyledi. Zaten bu duruma şaşırmamak lazım; Xbox Series X bu sene içerisinde çıkacak ve E3 2020 etkinliği de zaten bu yeni neslin çevresinde şekillenecek.

Anlaşılan o ki Microsoft ve Sony, yeni nesil konsollarının tanıtımı için farklı stratejiler izleyecek. Microsoft, büyük bir etkinlikte muhtemelen çok büyük bir şov yapacak. Bu sırada Sony, dünya çapında yüzlerce farklı küçük etkinliğe katılacak ve bu etkinliklerde hem şimdiki nesil, hem de gelecek nesle ait video oyunları gösterilecek. Bakalım hangi marka yeni nesil konsolunun tanıtımı konusunda daha başarılı olacak ve en çok oyuncuya ulaşılabilecek? Bu sorunun cevabını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Haberimizi sonlandırmadan önce sizlere bir konsept tasarımı göstermek istiyoruz. Bu konsept tasarımda yeni nesil Xbox oyunlarının kutusu görünüyor. Bir Reddit kullanıcısı tarafından hazırlanan konsept tasarımı buraya tıklayarak sizler de görebilirsiniz. Bize soracak olursanız bu konsept tasarım yeterince güzel ve gerekli olan bilgileri de oyunculara çok büyük bir rahatlıkla verebiliyor. Tabii Microsoft, tasarım konusunda net bir değişikliğe gidecek mi, henüz bilemiyoruz efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x