The Crew 2 oyununun üçüncü yılı detaylandırıldı

Far Cry VR: Dive Into Insanity ve Scott Pilgrim vs. The World: The Game - Tam Sürüm oyunları da duyuruldu.

Ubisoft Forward 2020 için gerçekleştirilmiş olan ön şov sırasında The Crew 2 oyununa yer verildi. Bu sırada da bahsi geçen oyunun üçüncü yılı tanıtıldı. Hemen yukarıdaki videodan sizlerin de görebileceği gibi oyunun üçüncü yılında, sezon sistemi değişecek ve artık oyuncuların karşısına her sezonda iki farklı bölüm çıkacak. Bu bölümler, farklı temalara sahip olacak ve oyunculara yepyeni içerikler sunacak. Oyunun üçüncü senesinin ilk sezonunun ilk bölümü ise The Chase adına sahip olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bu bölüm, Kasım 2020 içerisinde oyuncuların hayatlarına girecek.

The Crew 2

Gösterilen tek oyun The Crew 2 da değildi

Ubisoft Forward 2020 etkinliği sırasında çok ilginç bir oyun duyurusu daha yapıldı. Bu oyun ise Far Cry VR: Dive Into Insanity idi. Yalnız, bu oyun hemen sizi heyecanlandırmasın; kendisi sadece özel oyun alanlarında oynanabilir bir sanal gerçekçilik oyunu olacak. 2021 senesinde, 22 farklı ülkenin 40 farklı oyun alanında oyunculara sunulacak olan Far Cry VR: Dive Into Insanity, bizleri Vaas ile tekrar buluşturacak. Ubisoft şirketinin bazı bu tipteki bazı sanal gerçekçilik oyunları ülkemize gelmişti. O yüzden bu oyunun da aynı şekilde ülkemizde oynanabilir olma ihtimali bulunuyor efendim.

Ubisoft Forward 2020 sırasında Ubisoft, Universal Games ve Digital Platforms ile iş birliği yaparak, 10. yılını kutlamak için Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Tam Sürüm ile yeniden çıkacağını duyurdu. Knives Chau ve Wallace Wells isimli indirilebilir içeriklerini içeren Scott Pilgrim vs. The Game – Tam Sürüm, 2020 senesinin sonlarında PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia ve PC’de 14,99 Euro karşılığında indirebilecek. Markanın dönüşü ile oyuncular, özgün grafik roman serisinden ve 2010 senesindeki filmden esinlenen eğlenceli tarzındaki bu oyunu yeniden keşfedecekler.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x