Motosiklet sevgisinin ve kullanımının hayli arttığı şu günlerde, bu iki tekerlekli taşıtların video oyunu dünyasındaki temsilcilerinden bir tanesinden güzel bir haber geldi. Milestone ekibinin resmi internet sitesinden yayımlanan oldukça kısa bir video ile RIDE 4 oyununun geliştirilmekte olduğu duyuruldu. Bahsettiğimiz kısa videoyu haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz diyerek konuyla ilgili daha uzun bir anlatım için sizleri alt satırlarımıza davet edelim.

RIDE 4, kısa bir tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu

RIDE 4 oyununun çıkış yılı da açıklandı

Üst kısımda değindiğimiz gibi RIDE 4 oyunu, geliştiricisi olan Milestone tarafından yayımlanan kısa bir tanıtım videosuyla duyurulmuş oldu. Kendine özgü bir hayran kitlesine sahip olan motosiklet temalı serinin bu yeni oyununun 2020 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştireceğini de öğrenmiş olduk. Ne yazık ki bu yapım için net bir çıkış tarihi belirtilmedi ama yeni bir bilgi gelirse sizlerle paylaşacağımızı belirterek sözlerimize devam edelim.

Haberimize konu olan ve geliştirilmekte olan bu yani oyunla ilgili yalnızca duyuru ve çıkış yılı bilgilerinin paylaşılmadığını da söylememiz gerekiyor. Serinin bu yeni oyununda Milestone ekibi ile Yamaha Motor Europe arasında bir iş birliği gerçekleştirilecek. Bu sayede, RIDE 4 oyunu için hem oyunda hem de oyunun mağazasında çeşitli aktiviteler bulunacak.

Milestone ekibi, yakın zamanda daha büyük sürprizleri duyuracaklarını açıklayıp, bizden beklememizi istiyor. Bizler de yeni haberler gelene kadar bekleyeceğimizi ve bu yeni haberleri sizlerle paylaşacağımızı söyleyerek haber yazımızı sonlandıralım. Merak eden okurlarımız varsa, serinin piyasadaki en son oyunu olan RIDE 3; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 27 Kasım 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti.

Etiketler:

,