PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa yıkılabilir çevrenin olduğu bir harita gelebilir

Sadece yıkılabilir çevre değil, siyah alanlarla da bu oyuna eklenecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki beşinci sezon bitmek üzere ve hem geliştirici ekip, hem de oyuncular altıncı sezona hazırlanıyor. Bu yeni sezonda oyuna yeni nelerin geleceğini henüz net olarak bilemiyoruz ama bu yeniliklere bir harita dahil olabilir. Hatta, PUBG oyununun resmi Twitter hesabından da bu yeni haritaya ait bir görsel paylaşıldı. Bu görseli, hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz. Yalnız, bu haritanın tek özelliği, kendisi için yeni bir görsel yayımlanmış olması değil efendim.

PUBG

PUBG, yıkılabilir çevre ve siyah alanlarla tanışacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hakkında ortaya çıkan yeni raporlara göre bu yapıt için gelecek olan yeni harita, yıkılabilir çevreye sahip olacak. Yani, Battlefield oyunlarında gördüğümüz gibi harita üzerindeki duvarlar, evler ve çok daha fazlası yıkılabilecek. Ayrıca aynı raporlara göre bu haritada siyah alanlarla da olacak. Şimdilik bu siyah alanların tam olarak ne olduğu bilinmiyor ama aynı zamanda, bu yeni haritanın Team Deathmatch üzerinde kullanılmayacağı da raporda belirtiliyor.

Yapılan açıklamalara göre PlayerUnknown’s Battlegrounds için Motorlu Planör, PC oyuncularına 15 Ocak 2020 tarihinde sunulacak. Bu tarihte PC üzerindeki ana sunuculara eklenecek olan bu araç, konsol oyuncularını biraz bekletecek. Ekibin söylediğine göre araç, PlayStation 4 ve Xbox One için altıncı sezon ile birlikte oyuna eklenecek. Altıncı sezonun ise oyunculara ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor ama PC tarafından 1-2 hafta sonra konsollarda bu sezonun başlayacağı net olarak biliniyor.

PUBG oyununun geliştirici ekibinin söylediğine göre Motorlu Planör sadece Erangel ve Miramar haritalarında yer alacak. Araç, iki oyuncuyu içerisine alabilecek; bir oyuncu pilot olacak, diğer oyuncu ise ateş edebilecek. Haritada rastgele olarak belirebilecek olan bu araç, 65 km/h hızına ulaştıktan sonra S tuşu ile havalanabilecek. 70 km/h hızına ulaşıldığı zaman ise otomatik olarak havalanacak. Ayrıca bu aracın benzin tüketimi de direkt olarak motorun kullanımına bağlı olacak.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x