Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Motorlu Planör, ana sunuculara ekleniyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun PC ve konsol sürümlerine yeni bir araç geliyor.

Birkaç ay önce PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa PUBG Labs aracılığı ile Motorlu Planör eklenmişti. Bu araç, oyuncular tarafından haftalar boyunca denendi; oyunun geliştirici ekibi yeteri kadar geri bildirim aldı ve şimdi de sıra bu aracı, ana sunuculara eklemeye geldi. Bu oyunun geliştirici takımı, Steam üzerinden yeni bir açıklama yaparak hem Motorlu Planör aracına yapılacak değişikliklerden bahsetti, hem de aracın ne zaman ana sunuculara ve tüm oyunculara sunulacağını açıkladı.

PUBG

PUBG için Motorlu Planör birkaç gün sonra geliyor

Yapılan açıklamalara göre PlayerUnknown’s Battlegrounds için Motorlu Planör, PC oyuncularına 15 Ocak 2020 tarihinde sunulacak. Bu tarihte PC üzerindeki ana sunuculara eklenecek olan bu araç, konsol oyuncularını biraz bekletecek. Ekibin söylediğine göre araç, PlayStation 4 ve Xbox One için altıncı sezon ile birlikte oyuna eklenecek. Altıncı sezonun ise oyunculara ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor ama PC tarafından 1-2 hafta sonra konsollarda bu sezonun başlayacağı net olarak biliniyor.

PUBG oyununun geliştirici ekibinin söylediğine göre Motorlu Planör sadece Erangel ve Miramar haritalarında yer alacak. Araç, iki oyuncuyu içerisine alabilecek; bir oyuncu pilot olacak, diğer oyuncu ise ateş edebilecek. Haritada rastgele olarak belirebilecek olan bu araç, 65 km/h hızına ulaştıktan sonra S tuşu ile havalanabilecek. 70 km/h hızına ulaşıldığı zaman ise otomatik olarak havalanacak. Ayrıca bu aracın benzin tüketimi de direkt olarak motorun kullanımına bağlı olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x