PlayStation Store üzerindeki Haftanın Fırsatı adı altındaki kampanyalar, bu hafta da devam ediyor. Geride bıraktığımız haftanın fırsatı 60 liraya satılan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege idi. Bu haftanın fırsatı ise The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ve The Elder Scrolls V: Skyrim VR oldu. İki oyunun da satış sayfasına bakacak olursak, indirim dahilinde The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununun 60 liraya, The Elder Scrolls V: Skyrim VR oyununun da 90 liraya satıldığını görebiliriz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition şimdi sadece 60 TL

Eğer sizler de Bethesda ekibinin en başarılı rol yapma oyunlarından olan The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununu denemek istiyorsanız, bu indirimleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Eğer sanal gerçekçilik üzerinde oynayacak bir video oyunu arıyorsanız da, The Elder Scrolls V: Skyrim VR güzel bir fırsat olabilir. Tabii şimdiden söyleyelim, o oyunu deneyebilmek için PlayStation VR sahibi olmanız gerekiyor.

Bahsetmiş olduğumuz video oyunu, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformları için çıkışını 2016 senesinin son çeyreğinde gerçekleştirmişti. Oyunun normal sürümü ise neredeyse 10 yaşına girecek.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster