PlayStation Plus ile Temmuz 2022 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus, bir kere daha birbirinden güzel video oyunları veriyor.


Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yeni bir açıklama yaptı ve PlayStation Plus ile Temmuz 2022 içerisinde verilecek olan ücretsiz oyunları herkese duyurdu. Birazdan isimlerini vereceğimiz oyunlar 5 Temmuz 2022 ile 1 Ağustos 2022 tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek. Bu oyunları kütüphanelerinize eklediğiniz zaman, PlayStation Plus için abone olarak kaldığınız sürece, sınırsız bir şekilde oynayabileceksiniz. Temmuz 2022 döneminin ücretsiz oyunları ise Crash Bandicoot 4: It’s About Time, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Arcadegeddon olacak.

PlayStation Plus

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Yepyeni bir Crash macerası sizi bekliyor! Dr. Neo Cortex ve N. Tropy tekrar iş başına döndüler ve sadece bu evrene değil, tüm çoklu evrene topyekûn bir saldırı başlattılar. Crash ve Coco’ya gerçekliğin kurallarını bükme ve tehlikeli engelleri heyecan verici yeni yollarla aşma gücü veren dört güçlü uzay ve zaman koruyucusunu kullanın. Dr. Neo Cortex ile olayları farklı perspektiflerden deneyimleyin. Crash, Coco, Tawna, Dingodile veya Dr. Neo Cortex olarak oynayın ve N. Gin, Louise, Nitrus Brio ve Nefarious Tropy gibi patronlarla savaşın.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Until Dawn ve The Quarry oyunlarının yaratıcısından gelen bu yapıt, sinematik korku oyununda beş arkadaş, kısa süre sonra çok daha uğursuz bir şeye dönüşen bir tatil dalış gezisine yelken açar. Tüm oynanabilir karakterler, kaderlerine karar verdiğiniz seçimlerle yaşayabilir veya ölebilir. Korkunç hikayenizi tek başınıza, çevrim içi bir arkadaşınızla deneyimleyin veya çevrim dışı olarak beş oyuncuya kadar sayılarla güvenliğe gidin.

Arcadegeddon

Yerel bir atari salonunun sahibi olan Gilly, işini meçhul bir mega şirket olan Fun Fun Co.’dan kurtarmaya çalışıyor. Ne yazık ki, şirket Gilly’nin planından haberdar olur ve oyuna bir virüs enjekte eden bir siber saldırı başlatır. Artık bu sürekli gelişen eşli çok oyunculu nişancı oyununda ayağa kalkıp hem oyunu hem de kalan son yerel atariyi kurtarmak size kalmış. PvE ve PvP oyunlarının bir karışımını sunan, siz ve en fazla 3 arkadaşınız çevrim içi birden fazla biyomu keşfetmek, mini oyunlarda rekabet etmek, gizli sandıkları bulmak ve çılgın bir düşman ve patron kadrosuyla savaşmak için Arcadegeddon oyununu deneyimleyin.