Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation 4 ile düzenlenen turnuvalar, NBA 2K20 ile devam ediyor

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 ile düzenlenen turnuvalara NBA 2K20 ve Soul Calibur VI oyunlarının da eklendiğini duyurdu.

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 ile düzenlenen turnuvalara yeni oyunların eklendiğini; daha önceki oyunların ise yeni sezonlarının, yeni ödüllerle birlikte başlayacağını açıkladı. Bu haftadan itibaren NBA 2K20 ve Soul Calibur VI oyunları turnuvalara dahil oluyor. Her iki oyun da Challenger Series kapsamında sezonluk olarak yer alacak. Böylece isteyen her oyuncu, bir sezon süresi içerisinde istediği kadar katılabilecek, her yaptığı karşılaşmadan puanlar toplayıp, genel sezon puanını oluşturarak nereye kadar yükselebileceğini test edebilecek. Devam eden oyunlardan Mortal Kombat 11 ve FIFA 20 oyunlarının turnuvaları için de yeni sezonlar bu hafta içerisinde başlamış olacak oyuncular için.

PlayStation 4 ile düzenlenen turnuvalar, NBA 2K20 ile devam ediyor

PlayStation 4, yeni oyunların yeni turnuvalarına ev sahipliği yapıyor

Her turnuva, sezon sıralamalarına göre dinamik tema, oyun içi harcanabilir para ve gerçek para gibi kendine has ödüller barındırıyor. Tüm turnuvalar, PlayStation 4 ve ilgili oyuna sahip olan her oyuncuya açık ve katılımı ücretsizdir. PlayStation 4 konsolunun menü ekranında Etkinlikler menüsünden Turnuvalar sekmesine girerek istediğiniz oyunun turnuvasına katılabilirsiniz. NBA 2K20, Soul Calibur VI, Mortal Kombat 11 ve FIFA 20 turnuvalarına katılım hakkı ve ödül kazanım hakkı Türkiye’den katılacak oyunculara açıktır. Bunu da haberimizi sonlandırmadan önce sizlere belirtmek isteriz.

Durumu özetlemek gerekirse; Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 ile düzenlenen turnuvalara NBA 2K20 ve Soul Calibur VI oyunlarının da eklendiğini duyurdu. Turnuva dönemi boyunca, bu iki oyunu evlerinden oynayarak turnuvaya karşılaşmalarına çıkan oyuncular çeşitli ödüller kazanabilecek. Her iki oyunun turnuvasına da ülkemizden katılmak mümkün olacak. Yani, ödüllere sizler de sahip olabileceksiniz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir