Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

NBA 2K20 oyununun açılış ekranında Kobe Bryant görseli konuldu

Basketbol efsanesi Kobe Bryant ve kızı, helikopter kazası sonucu yaşamlarını yitirdiler.

Geçtiğimiz Pazar gecesi tüm dünyayı sarsan bir gelişme yaşandı ve ünlü basketbolcu Kobe Bryant ve kızının hayatlarını kaybettikleri duyuruldu. Başlarda tüm dünya çapında yaşanan bilgi kirliliği bu habere dair bazı şüpheleri beraberinde getirse de ne yazık ki bilgiler doğru çıktı. Dünyanın çeşitli noktalarından konuyla ilgili baş sağlığı mesajları yayımlanırken, NBA 2K20 oyununun açılış ekranına da bir Kobe Bryant görseli konuldu.

NBA 2K20

NBA 2K20, usta basketbolcuya bir görselle veda etti

Sizlere bahsettiğimiz görselin, haber yazımızda bulunan görsel olduğunu ve yaşanan hadisenin oldukça üzüntü verici olduğunu belirtelim. Edinilen bilgilere göre Kobe Bryant, kendi özel helikopteriyle, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya Eyaleti’nin hava sahası içerisinde bir helikopter kazası geçirdi. Usta basketbolcu ve kızıyla birlikte toplamda içinde 9 kişinin bulunduğu helikopter, bir yükseltinin yamaçlarına çakıldı.

Edinilen bilgilere göre bu kaza sonucunda helikopterden canlı olarak kurtulan kimse olmadı. Kazanın yankılarıysa, kısa sürede dünyanın dört bir tarafına yayıldı. Pek çok kişi, bu elim hadiseden dolayı üzüntülerini dile getiren sosyal medya paylaşımları yaptılar. Kobe Bryant, liseden sonra profesyonel olmuş ve tam 20 yıllık bir NBA kariyerini, 5 NBA Şampiyonluğu ile taçlandırmıştı.

Ünlü basketbolcu Kobe Bryant henüz 41, kaza sırasında yanında bulunan kızıysa yalnızca 13 yaşındaydı. Haberimizi kaleme aldığımız sırada bu kazanın nedenleri henüz tespit edilmemişti. Ayrıca, kazada yaşamını yitiren diğer 7 kişinin de kimlikleri henüz açıklanmadı. Bizler de buradan tüm basketbol severlere baş sağlığı dileklerimizi ileterek üzüntü içerisinde bulunduğumuzu belirtelim.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir